Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit kezdenétek azzal, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kezdenétek azzal, ha a párotok családja részéről irigységet éreznétek a saját családotokra?

Figyelt kérdés

Az édesapám munkájából kifolyólag kicsit jobban élünk, de ezt nem hangsúlyozzuk, ugyanúgy élünk, mint bárki más. Ennek ellenére, amikor pl. a barátom előttem mesélte otthon, hogy nálunk ezt meg ezt csináltunk, vagy nálunk ez meg ez van, akkor úgy reagáltak, hogy ezt itthon is lehet.. stb. És ez csak egy volt a több közül. Számomra ez bántó volt, és ezek után nem is igazán szeretek menni, pedig korábban sűrűn ott voltunk.


Mit kezdjek ezzel, bánt ez a dolog, ugyanis nem értem, miért kell így viselkedni felnőtt fejjel.


22L


2012. jún. 1. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
legyetek ott is csináljatok ott dolgokat és mondjátok, hogy milyen jó volt
2012. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Téged sért az, hogy mások kevesebbel is tudnak úgy élni, mint ti?

Hát te megérdemled a sorsod...

2012. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Korábban nagyon sűrűn ott is voltunk, de most úgy érzem, hogy ez nem volt jogos velem szemben. Csalódtam a szüleiben, pedig mindig úgy szerettem ott lenni. És ez tényleg nem az első volt a részükről.
2012. jún. 1. 12:43
 4/7 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló: ironikusan mondta, hogy ezt itt is lehet, mert ott nem lehet. De látom itt is az irigység szól. Mindegy, azért köszönöm!
2012. jún. 1. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez van az emberek irigyek ha másnak jobban megy a dolga, gondolom ettől kevesebbnek érzik magukat, hogy esetleg nem tudnak annyi mindent biztositani a fiúknak mint a te szüleid neked, vagy nem tudnak nagyobb költséges programokat szervezni nektek. Maximum nem veszed szivre a beszólásaikat, nem mondjátok el, hogy nálatok mit csináltatok.
2012. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele. Nagyon nem bírnám akkor lehet mondanám, hogy irigykedés helyett dolgozni kellene.
2012. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A barátomnak már említettem, hogy ez nekem rosszul esik, igazából tudomásul vette, igazat adott és ennyi volt. Igazából most nem is várok semmit, ha kijön a lépés, megvédem magam, mert a barátomnak abban a helyzetben nem tudatosul, hogy ez bántó volt a szülei részéről. Eddig legalábbis mindig utólag helyeselt.
2012. jún. 1. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!