Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adódhat-e későbbiekbe probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adódhat-e későbbiekbe probléma abból, hogy a párod butácskább, tanulatlanabb? 27/F

Figyelt kérdés
Most ismerkedek egy lánnyal és érzem hogy butább meg tanulatlanabb mint én, de kedvelem aranyos szeretem és azért jól elbeszélgetünk igaz nem mély komoly dolgokról
2012. jún. 1. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, adódhat. Nem hiszem, hogy ez hosszú távú történet lesz.
2012. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

A túrót adódhat!


A nőket sosem az eszükért szeretjük! Túl sok lenne a vita XD

2012. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Attól függ, úgy buta, hogy logikus gondolkodása érdekes vagy csak nem szeretett tanulni.

Nem tudod tisztelni akkor nem várható sok jó.

2012. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, velünk is volt sajnos ilyen, pedig egy időben azt hittem, hogy nem gond. amúgy 4 évig együtt voltunk, és akkor jött a gáz, amikor engem felvettek fősulira, támogatottan, őt meg nem. és ezért rám haragudott, pedig az volt inkább a gond, hogy ami szakmája volt, ahhoz 100% nem értett, és így hát munkája se volt meg ilyenek....
2012. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Az már érzelmi intelligencia, hogy emiatt rád haragudott.
2012. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, miben nyilvánul meg, hogy butácskább. Ha tanualtlan az nem olyan baj, attól még lehet vki intelligens h nincs 3 diplomája, meg nem olyan jól informált talán. Amúgy meg még megjöhet az esze :)
2012. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is ott adodhat a problema, h tisztelet van e a reszedrol. ha nem zavar, es tiszteled pl vmilyen tulajdonsaga miatt, akkor nem gond. ezt te neked kell erezni.
2012. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az iq-ja alacsony akkor igen, ha pl nincs tisztában az univerzum rejtelmeivel te meg igen akkor nem
2012. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor merülhetnek fel problémák, ha elkezdenek hiányozni neked a "mély, komoly" beszélgetések. Ha tudod őket nélkülözni, akkor szerintem nincs mitől félned.
2012. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!