Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt sikerült elfelejteni az exeteket, akiröl azt hittétek, hogy ő életetek szerelme?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem megy. Sehogysem sikerül! :\\\'(
2009. júl. 1. 02:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kb 2 év alatt mert akkor ismertem meg valaki mást, addig meg csak sajnáltam magam és nem akartam senkit. Na ezt kerüld el, menj és ismerkedj, úgy könnyebb lesz mintha állandóan szomorkodsz az ex miatt.
2009. júl. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
úgy sem sokkal lesz könnyebb,ha másokkal ismerkedsz,mert úgy is rá fogsz gondolni... tapasztalat sajnos. amúgy még nekem sem sikerült,egy éve vagyok az ügyön
2009. júl. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem 1 éve nem nagyon sikerül pedig van 1 nagyon boldog kapcsolatom lassan fél éve F/18
2009. júl. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:'( Hát én már ott tartok,h lassan öngy... leszek. :'(
2009. júl. 1. 06:23
 5/14 anonim válasza:

Sose fogod elfelejteni. Maximum, ha találsz valakit, akivel maximálisan boldog vagy, akkor nem gondolsz rá majd annyit. Én 8 éve nem vagyok az "első" menyasszonyommal, és a mai napig is többször eszembe jut hetente. De ez már nem fájó emlék, mert most boldog vagyok, és babát várunk a párommal.

Amúgy én is gpndoltam a szakítás után mindenre, kb az első 1 év volt halálos, aztán utána sikerült összejönni valakivel, aki elterelte a figyelmem a fájó emlékről.

2009. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elfelejteni soha nem fogod, legfeljebb a fájó emlékek halványulnak. Túl kell lépni, keresni kell mások társaságát. Programokat kitalálni, séta, múzeumlátogatás, vagy egy jó film, jó könyv. A barátok sokat segíthetnek, de ezt Neked kell megoldani. Az öngyilok a legnagyobb marhaság, még a gondolata se jusson eszedbe. Ne légy gyenge és legyen benned tartás. Olyan rövid amúgy is az élet, hogy kár elszalasztani a szép dolgokat, amik helyett önmarcangolsz. Új frizura, minden apró változtatás sokat segít, ami elterelheti a figyelmedet a sebek nyalogatásáról. Kitartás és fel a fejjel:)
2009. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kb. most tartok ott, hogy már nem gondolok rá és ha meglátok róla egy képet nem akarom rögtön felkeresni és visszakapni. Olyan 2 év...

De még most is fáj. Viszont már mást szeretek (valamennyire) ez segít elfelejteni. És ő sokkal többet ér, az exem nem is kéne már soha csak hát mégiscsak... kedveltem őt nagyon.

2009. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te mióta próbálod felejteni?=)
2009. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9hó.. utánna 2hónappal szerelmet vallott,de tudom,csak fájdalmat okozna
2009. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lassan 1 éve:(
2009. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!