Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez így gáz? Klikk csomagot...

Ez így gáz? Klikk csomagot akarok rendelni de ugye miután a harmadik hónap letelt akkor lemondanám. Ha ezt megteszem csinálnak velem valamit? és hogyha a harmadik hónapban lemondom kell fizetni 1000ft-ot?

Figyelt kérdés
ugye ugy van h nemrég vettem egy telót.huszast.és nemtudtam h huszasról nem lehet 0.facebook.com-ot használni... de nekem kell face a telómra és anyum nem engedi a klikkcsomagot..és a kártyafüggetlenítésre se akar pénzt adni..és titokban akarom megcsinálni..ja még annyit akartam h erről ugye számlát nem kapunk és anyum előtt meg tudom ezt csinálni titokban?
2012. febr. 16. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Értőolvasás, nézd meg mit ír a szerződés, ahhoz tartja magát a szolgáltató és te is. A titkolózós része a gáz inkább.
2012. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miért lenne gáz a titkolózós része???anyum nem engedné akk mit csináljak?
2012. febr. 16. 16:50
 3/10 zsomkovacs ***** válasza:
Minek Facebook még a telefonra is?...
2012. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
TUDTAM h ez a kérdés fog jönni...am azért mert oylan mint az sms.ha valamit valakivel közölni akarok..és uyge nem kerül pénzbe mit az sms..ja meg gyakran vok rokonoknál egész hétvégén és ott nincs net
2012. febr. 16. 16:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha egyszer három hónapig ingyenes, és te a harmadik hónap végén lemondod, akkor nem fizetsz semmit, de kiszórakoztad magad.

Erre mondtam hogy értőolvasás, figyelmesen megnézed mi az ajánlat, feltételei és következményei, és ezekből levonod hogy megéri-e használni. Ha ez ingyen történik, akkor az anyukádnak sincs oka aggódni, ha a pénz miatt van a vita. Ebből kiindulva nincs miért titkolózni.

2012. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom...de anyum akk se engedi ha az első három hónap inygen van...ő nem hiszi el h valami tényleg INGYEN van és azt hiszi h átvernek...-.-"
2012. febr. 16. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor ez a probléma túllép a megválaszolhatóság keretein kívül, hiába fog bárki bármit mondani.


Három lehetőség:

- megmutatod neki a hivatalos álláspontot, és ő elhiszi

- nem hiszi el, nem csinálsz semmit

- nem hiszi el, és titokban aktiválod (ha pedig rosszul sül el, még a családi kapcsolatok témakörben kérsz segítséget mert kitagadtak :D)

2012. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"ha pedig rosszul sül el, még a családi kapcsolatok témakörben kérsz segítséget mert kitagadtak :D)"

de ha titokban csinálom lehet h sikerül...csk félek..meg nemtudom bér nemhiszem h külön számlán lenne...

2012. febr. 16. 17:06
 9/10 anonim válasza:

Amennyiben lemondod a 3. hónapnál, nem fog semmi extra történni, csak utána már nem fogsz tudni (ingyen) facebookozni, és újra sem töltheted le(nem lehet 3 havonta újra..).

De vigyázz az időpontokra...:)

Egyik barátnőm lemondta és csupán ennyi történt vele,(viszont ő kártyás volt) szóval, hogy számlán meglátszik-e azt nem tudom..

2012. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Asszem a számlán kiírják az adatforgalmat... Nekem van Okostarifa 90-em, amin ingyenes a Face, de én nem érzem magam elég függőnek ahhoz, hogy rámenjek...
2012. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!