Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Ha rajzoltam volna tökéletes férfit ő lenne az. Soha egy rossz szó nem volt köztünk, úgy bánt velem, mint egy hercegnővel. Én mégis elhagytam, mert nem tudtam szerelmes lenni belé, és ráadásul meg is csaltam. Mégis azon gondolkozom vissza kellene mennem hozzá. A szerelem múlandó, ő pedig tudom, hogy társam tudna lenni egy életen át. Ki tudja leszek-e szerelmes, vagy, hogy milyen emberbe szeretek bele?
2012. jún. 1. 21:06
 1/6 anonim válasza:

Szerintem, akkor tudsz igazán szerelmes lenni, ha elkötelezed magad valaki mellett, és van nagyobb dolog a szerelemnél sztem. A ragaszkodó szeretet, tisztelet és odaadás a másik iránt, amikor magad elé helyezed a másikat, nah az az igazi "szerelem", ami igazán egy házasságban tud kiteljesedni!


F/22

2012. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megcsaltad, ergo nem szeretted.

Azzal, akivel megcsaltad, már nem vagy együtt, ergo nem volt értelme, mert kiderült, hogy nem érte meg.

Most visszamennél, mert rájöttél, hogy ki volt nyalva a hátsód és továbbra is jó lenne kihasználni annak ellenére, hogy te magad vallottad be, hogy nem szereted.

A legokosabb, amit tehetsz, hogy hagyod őt talpra állni és boldognak lenni valaki mással, aki nem használja ki.


A helyedben nekem nem lenne képem visszakönyörögni magam. Mit mondanál neki? "Bocs, bár nem szeretlek, de hercegnőként bántál velem, amit a másiktól nem kaptam meg, ezért visszamennék hozzád" ?

2012. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd újra. Ő majd eltart, meg hercegnőt csinál belőled, te meg továbbra is megcsalhatod, akivel kedved van. A nők nagy része eleve ezt csinálja.
2012. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem szeretted és most sem szereted csak tudod hog yö kitartana melletted szerintem ne fájditsd a szivét tiszteld meg azzal hogy nem bántod meg ujra mikor jön valaki más akibe beleszeretsz! Az én exem ugyanilyen életre a társam lehetne és még mindig szeret de nem akarom megbántani mivel tudom hogy nem szerelemmel szeretem! Szerintem ha kis szeretetet is érzel a srác iránt nem bántod többet!
2012. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy próbát megérhet. Lehet, hogy szeret még.

Néha le kell térnünk az útról, hogy rájöjjünk, az volt a helyes irány. :)

2012. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz dönteni, mert mindenki mást mond, és mindenki válaszával tudok azonosulni, mindenkiében van vmi igazság.
2012. jún. 2. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!