Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akar hagyni (mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar hagyni (mit csináljak? ) folyt lent

Figyelt kérdés
Pedig ilyen fiut nem fog sohasem találni mint én vagyok szerintem és mások is megmondták!!
2012. jún. 2. 11:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
hohohó kibújt a szög a zsákból:D Innentől tárgytalan a kérdésed, meg van miért akar veled szakítani, mert egy lúzer vagy, és meg vna miért nem hagyott még el eddig, mert egy gyökér vagy, aki bántaná meg sértegetné csak azért, mert nem veled akar lenni. Gratulálok kisp.cs
2012. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
VEGYÉL EGY KECSKÉT!
2012. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy szerencsétlen lúzer vagy...fényezed magad, de ha valaki a véleményét megmondja - ami nem ugyanaz, mint a tied -, akkor anyázol.

Sok sikert a jobbkezedhez.

2012. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Törődj bele..nem hiszem hogy baromi csúnya lehetsz, kis szünet és itt a nyár. Nyári flörtök és szerelmek időszaka.
2012. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
eleg nagy az arcod....kerdesedben benne volt a valasz! Nalad csak jobbat erdemel, ne erts felre, de ez van, bocsanat!
2012. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!