Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom egy het mulve elutazik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom egy het mulve elutazik, megy dolgozni. Ezutan csak 2 hetente tud haza jonni,2 napra. Utana egyetemre megy,3 honapig tavol lesz. Hogyan veszeljuk ezt tul? :s

Figyelt kérdés
2 honapja vagyunk egy par, de sulve fove egyutt vagyunk. Minden nap tobbszor talakozunk, es nagyon fontos a szamomra.Ha csak belegondlok hogy hamarosan elmegy, es alig latom, jon hogy sirjak. :(( Mit kene tegyunk, hogy kibirja ezt a kapcsolatunk?
2009. júl. 1. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi közel 1,5 évesek voltunk mikor beköszöntött az egyetem. Eleinte nehéz volt de kibírtuk. Ha szeretitek egymást nincs akadály:) Egyetem mellett meg lesz bőven ideje, hogy Veled legyen hidd el ;) Esetleg speciális előfizetésre nem gondoltatok? Hírdetik mindenhol ezt a 2 szám közötti ingyen beszélgetést, Megkönnyítené a távolság okozta hiányt
2009. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én sosem szembesültem ilyen problémával, mégis azt gondolom, h sztem ez nagyon nehéz, és nagyon sok kapcsolat megy így tönkre. persze vannak kivételek, de sztem azok vannak kevesebben. nem ijesztgetni akarlak, csak jönnek majd a sok ilyen válaszok, h persze, semmi gond nemlesz, minden jólesz, de ez egyáltalán nembiztos h ígyis lesz. szóval csak azért írok, h ne élj majd álomvilágban h úgyis minden jólesz, mert mások vígasztalásból ezt írták. mert lehet h nemlesz jó.
2009. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk sikerült, nekünk megy. Szerencsések közé tartozunk az biztos, megvan a bizalom, a harmónia. Mondjuk egy 2 hónapos kapcsolat nem biztos, hogy kiáll egy ilyen próbát. Jöhet hideg is, meleg is tőletek függ. Bár szerintem még ti sem ismeritek egymást annyira. Sok sikert hozzá, első voltam
2009. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi egy éve voltunk együtt amikor kiment külföldre dolgozni, igaz egyszer volt kint egy hónapot, 4 nap itthon, aztán kétszer 3 hetet. Nekünk is minden rendben volt, sőt talán meg is erősítette a kapcsolatunkat. Az a baj h csak 2 hónapja vagytok együtt, oké h sülve főve együttvagytok, de azért 3 hónap nagyon sok idő. Én se rosszindulatból mondom, 2 hét az oké, az eltelik hamar. Remélem minden rendben lesz, beszéljetek sokat, ha van internet msn, webcam!
2009. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!