Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves lányok! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Ti is féltek az egyedülléttől?

Figyelt kérdés
Eddig 1 komolyabb párkapcsolatom volt, ennek már 2 éve vége, azóta egyszerűen nem találok normális pasit. Mondjuk nem is keresek. Csak úgy vagyok. Neten is próbálkoztam, de akik nekem tetszettek volna, azok egy idő után egyszerűen nem írtak többet. Így azzal is felhagytam. Úgy hetente 1-2x elmegyünk a lakótársammal (lány) egy-egy szórakozóhelyre, volt hogy ott megismerkedtem egy-két helyes pasival, de igazából egyikből se lett semmi. Lehet, hogy nagyon meglátszik rajtam, hogy szeretném, ha lenne valakim? Egyáltalán miért olyan nagy bűn ez? :(
2012. jún. 2. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez az. Nem is keresel, csak úgy vagy. Azokkal, akikkel megismerkedtél, miért nem lett semmi? Nem lehet, hogy magas a léc nálad?
2012. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem félek. Én inkább attól félek, hogy lesz egy párkapcsolatom, amibe borzasztó boldogtalan leszek. (mint az előzőben is)

Mégis ragaszkodni fogok ahhoz a férfihoz, mert sajnos ilyen típus vagyok. Nehezen engedek el valakit, még ha be is látom, hogy nem volt jó.


Szerintem nem tartozol azok közé, akik nem keresik. Hiszen aki neten is keresgél, meg el is jár szórakozni, az nem tétlen.

Lehet, hogy ez a baj. Hogy túlzottan is szeretnél valakit.

Próbálj meg sodródni az árral, és nem a párkapcsolatot keresni minden pasiban. Élj, és majd csak kialakul valahogy. Talán pont akkor, amikor nem is számítasz rá.


Amúgy az engem is érdekelne, hogy egy pasi miért hagyja abba az írogatást? :D Én is voltam itt egy sráccal, akivel már egész jól levelezgettünk, és egyszer csak lekopott. Megmondtam, hogy hol lakom, és hogy hogy is hívnak, erre többet nem írt. (pedig ha rám is keresett közösségi oldalon...hát azért nem tartom magam visszataszítónak. :D)

Szóval nem értem...


24/n

2012. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem félek.Igazából a legtöbb amit teljesen egyedül töltöttem az szerintem 1év volt eddig az elmúlt 6-7évben. Egy komoly kapcsolatom volt,de azzal melléfogtam,így örülök, hogy semmi komoly nincs. Egyelőre nekem ez így megfelel,mert annyi a dolgom :/ plusz csomó minden fontos.Esténként persze sz*r. Én azt mondom mozdulj ki a 4fal közül.Sport,buli,barátnők:)
2012. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2012. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írtam volna priviben, szerettem volna megismerkedni veled, de miután olvastam, hogy neked is helyes pasi kell, így meggondoltam magam.
2012. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2012. jún. 3. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Ó hát akkor még azért ne aggódj. Azt hittem, hogy már 26-28.
2012. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!