Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves lányok: ha arc,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok: ha arc, hajviselet, modor, személyiség alapján bejön nektek egy srác, akkor már biztosan nem lehet akadálya a kapcsolatnak, ha csak ilyesmi felsőteste van? (ne a szőrösség/szőrtelenség mértékét nézzétek)

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 15. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
tőlünk csajoktól is "elvárják" a pasik, hogy feszes popsink legyen, szep labak, szep mellek.. akkor?!
2012. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én nem várom el a feszes popsit... nekem elég, ha formás... :)
2012. máj. 15. 15:34
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Az ugyan az, majdnem :)
2012. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, onnantól, hogy azt írod, hogy személyiség alapján bejön, nem értem mi a kérdés....

Értelmes ember lánya nem(csak) kinézet alapján dönt...

23/L

2012. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nincs gondom azzal, ha nincs kigyúrva az illető. Sőt..a picit pocakosabbak jobban be is jönnek:) Viszont, ahogy az első is írja, vannak elvárások rendesen a részetekről: nagy mellek, szép popsi...Szóval egy kicsit ti is lejjebb adhatnátok:)


21L

2012. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

"A kérdező kommentje:


én nem várom el a feszes popsit... nekem elég, ha formás... :)"



aha..:) hát nekem formás, de nem feszes..és mégis meg vagyok szólva:) Hogy is van ez?

2012. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

"tőlünk csajoktól is "elvárják" a pasik, hogy feszes popsink legyen, szep labak, szep mellek.. akkor?!"


A férfiak többsége nem várja el tőletek, ez a ti baromságotok. Nekem még tetszik is, ha egy nő kicsit molettebb.

2012. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Mondod ezt te, de sztem a többség "elvárja"
2012. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem semmi probléma ezzel a felsőtesttel:))
2012. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és tőlem aztán senki nem várja el, hogy feszes popsim legyen, csak én.

A barátom imád így is, úgy is. Tudni kell választani.

2012. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!