Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lány vagyok, feladtam nemrég társkereső hírdetést és jelentkezett egy ételfutár srác. Mi a véleményetek, érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 14:08
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
50%
Ha olyan buta,mint te,akkor mindenképpen!Sok boldogságot!
2012. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
45%

:D:D:D

Bölcsész vagy basz-ki?

2012. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a mi postásunk földrajz/történelem szakos tanár. Szóval attól, hogy valaki futár, még nem jelenti azt, hogy nem tanult semmit. Egyetemista koromban nekem volt szakács végzettségű párom, de őt nagyon zavarta, hogy én tovább tanultam, így magasabb a végzettségem. Sokat veszekedett velem ezért, nem volt tekintettel arra, hogy vizsgaidőszakban nem érek rá, stb. De ez nem jelenti azt, hogy ezzel a sráccal lenne bármi gond. Találkozni kell vele, beszélgetni, aztán majd eldöntitek. 24N
2012. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
83%

Az a bajod, hogy ételfutár te meg egyetemista vagy?

Képzeld, az én férjem meg pincér, közben egyetemista. Ez alapján nagyon gáz valakit megítélni, lehet ezerszer intelligensebb nálad, vagy bármelyik évfolyamtársadnál.

Először gondolom úgyis csak levelezni, vagy chat-elni fogtok, akkor többet ki tudsz róla deríteni, hogy milyen ember, mennyire intelligens stb. Aztán ha nem jön be, akkor nem kell vele randizni sem.

2012. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igen, de ha ilyen felsőbbrendűen nézed a világot, van már az ilyeneknek kimondottan olyan társkereső, ami diplomásoknak van. Gondolom ott a szerint válogatnak, hogy kinek milyen.
2012. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
93%

Én is azt kérdezném, az a bajod, hogy te egyetemista vagy, ő meg ételfutár?


Figyi: az, hogy egyetemista, NEM szakma. Lehet hogy ha meglesz a diplomád, a te munkád mondjuk Mekis felszolgáló lesz, vagy bolti eladó. Mivel pang a diplomás-piac, konkrétan lehet, hogy az ételfutár srácnak orvosi diplomája van, vagy mérnöki. Attól hogy egyetemista vagy, még ne legyél nagyra, ez még nem foglalkozás....a foglalkozásod meg még BÁRMI lehet. Pincérnő, vagy bármi.....netán ételfutár is.

2012. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%

"Szóval attól, hogy valaki futár"


Szerintem itt a többiek nem a futárról beszélnek hogy buta, a futár bármivel helyettesithető a kérdésben akkor is behatárolja a kérdezőt.

2012. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
34%
Érdemes elkezdeni, mert kifutsz az időből. Ha nem tudsz kompromisszumokat kötni.
2012. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%
Drága,Egyetemista Lány! Nem érdemes elkezdeni. A másik fél érdekében.Keress inkább olyat, aki szintén egyetemista és a szülei tolják a zsét, míg ő az egyetemen lébecol, és a világért sem piszkítaná be a kezét olyan alantas munkával, mint a futárkodás. Suba subához, guba gubához!
2012. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
89%
Lám, én is ki tudok akadni.:-))
2012. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!