Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy keressek úgy vkit magamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressek úgy vkit magamnak, ha én tudom, hogy nem akarok gyereket szülni (30 múltam)?

Figyelt kérdés
lányok, nők aki hasonló helyzetben van, ezt hogyan beszélitek meg az elején? vagy hogyan tudassam vele, hogy a kapcsolatban benne vagyok komolyabban is, de nem akarok sosem szülni...köszi

2012. máj. 9. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű: már az első napokban mikor összejöttök közöld vele egyenesen, hogy ne reménykedjen bölcsőringatásban.

rengeteg pasi odalesz érted, mert sokan nem szeretnének ám kölyköt.

2012. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fokozatosan szerintem be lehet adagolni.


Egyébként mi az oka annak, hogy nem akarsz gyereket?


28/n

2012. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dottorre ***** válasza:

Várj... szülni nem akarsz ,vagy gyereket nevelni?


Mert azt több pasi meg fogja érteni, ha te nem akarsz szülni, de mondjuk az örökbefogadásban benne vagy.


Ezt mindenképp már az ismerkedés elején közölném az adandó úriemberrel, döntse el, hogy neki ez így megfelel -e, vagy nem.

2012. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nevelni sem szeretném a másét.
2012. máj. 9. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!