Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 évesen miért olyan nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen miért olyan nagyon korai a járás? Séta, beszélgetés max. Egy puszira gondolok!

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Mert még gyerekek vagytok?!

Amit írtál azzal semmi gond nincs, séta beszélgetés, puszi volt az én időmben is... A kapcsolathoz (bármilyen is) egy felelősségteljes elme kell. Nektek ez még nem alakult ki.

2012. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál ezért ment a zöld kéz! Igen azzal én is egyetértek, hogy még gyerekek vagyunk és szánalmas amit néhányan sőt egyre többen művelnek pl. a régi iskolámban
2012. jún. 3. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz olyan emberek kellenek, akik tudják magukról, hogy kicsodák. Hisz párt csak akkor kereshetsz sikerrel, ha tudod, hogy milyen ember vagy és mit keresel. 13 évesen hetente más vagy. Más a zenei stílus, más ruhák tetszenek, változik az ízlésed a másik nemet illetően. És ez így van rendjén. De így nem lehet dönteni. ÉRdemes megvárni, amíg megtalálod saját magad, és utána keresni azt, aki illik hozzád. Különben csak sodródsz, csapódsz és vagy bejön, vagy nem. És remélhetőleg kevés lelki sérüléssel úszod meg a csapódásokat. 28L
2012. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Hát nem tudom. 14 évesen csókolóztam először és cseppet se volt korai. Jártam is a lánnyal. Rá egy másfél évre volt az első szex. Nagyon romantikus hangulatban, meg minden ami a nőnek kell (természetesen bénáztunk azért). Nem mondanám, hogy éretlenek lettünk volna hozzá vagy ilyesmi. Sokkal gázabbak azok a csajok akik 18 éves korukig halogatják aztán az első buliban megk.ratják magukat egy idegennel! 13-14 évesen már bőven érett ehhez az ember, régen ilyen korban házasodtak, de volt aki már egy egész birodalmat irányított ilyen korban!

Ez a mai felnőtt felfogás, hogy a tinédzsereket ovisoknak nézik, és tényleg ezért marad mindenki olyan gyerekes felnőttkorára is... :/

2012. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is annyira bírom azt mikor írogatják, hogy inkább menj barbizni! és stb.
2012. jún. 3. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nos, a kérdésedből kiindulva normálisabb gondolkodásod lehet mint némely kortársadnak. A lényeg az, hogy egy 13 éves fiatal még nagyon sok dologgal nincs tisztában. Pl sokan mondják hogy "szeretlek" de valójában nem szeretnek, sőt magának a szónak a jelentésével sincsenek tisztában. Az ilyen kis kapcsolatok ezért is futnak nagyon hamar zátonyra. A kölcsönös ragaszkodás, felelősség hordozás, miszerint, a kapcsolatban két ember van, és felelősséggel tartozom érte is, vigyáznom kell rá is és segítenem kell őt is, gyakorlatialg ismeretlen fogalmak ebben a korban.


Bár tudom, hogy sokan azt mondják, hogy ez nem így van, és "én érettebb vagyok mind a kortársaim" hidd el, ezzel tulajdonképpen azt fejezik ki, hogy ugyanolyanok. A sétával és a beszélgetéssel, tehát a normális keretek közt zajló ismerkedéssel önmagában véleményem szerint nincs probléma. De nem gondolom, hogy ennél tovább kéne lépni, aztán kijelenteni hogy "kapcsolatban vagyunk" Talán sablon szövegnek tűnik, de hidd el, ráérsz még. Semmit nem vesztesz ha a párkapcsolatok iránt komolyan csak jóval később kezdel el érdeklődni, sőt, talán nyersz is, mivel nem lesznek olyan szomorú és rossz emlékeid mint némely kortársadnak


Minden jót!


f/23

2012. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13 évesen jártam én is elsőnek de szerintem nem nagyon korai.
2012. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!