Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem írok, nem keresem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem írok, nem keresem, rájön, hogy igazából mit érez?

Figyelt kérdés

"Szakítottunk" a "barátság extrákkal" barátommal, ő mondta, hogy inkább maradjunk barátok, nem szerelmes. A kérdésem az lenne, hogy ha nem keresem, nem írok neki, magyarán lesz@rom rájönne, hogy mit veszített?

(régen szerelmes volt, meg akarta váltani a világot velem, elmondása szerint én voltam a nagy ő, akivel el tudná képzelni az életét. A szerelmet nem sikerült valóraváltani részemről, ezért maradtunk "barátság extrákkal" szituba.)



2012. jún. 3. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
"rájönne, hogy mit veszített?"...igen, egy ribit, talál másikat.
2012. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen helyzetben. sokszor csináltam olyat, hogy nem kerestem, kíváncsi voltam a reakcióra. de sajnos rá kellett jönnöm, hogy tényleg nem szeret. amikor rájöttem, megmondtam neki, hogy nincs több szex, csak barátság. látom, hogy rám van gerjedve, de nem akar tőlem semmit. szóval nem lett szerelmes. Szóval szerintem, ha nem szerelmes, akkor nem szerelmes. fogadd el, békélj meg a dologgal, jobban jársz!
2012. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most ha jól veszem le a szitut: a csávó szerelmes volt beléd. Neked bejön, de nem szereted viszont, ezért dugtok, de nem jártok. Ebből elege lett, és inkább meg sem dug többet.


Nem tudom.. ki is veszített? Szerintem Te. Ő majd talál olyan nőt, aki értékelni fogja. Remélem Te is találsz majd olyan férfit, akit értékelni tudsz, és ő is téged.

2012. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DonKartács ***** válasza:
Most ennek a nem írok írok dolog elég gáz az eredménye. Mert ha én egy hölgyikével levelezek és mondjuk nem ír nekem akkor én tuti nem keresem és ezzel lerombolja az addig felépített vonzalmat is. Viszont ha nagyon megkedveltem akkor keresem de ha többször eljátsza akkor megint rombol erősen !!!!!!!!!!
2012. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!