Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki jóval fiatalabbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki jóval fiatalabbnak nézz ki az életkoránál, hány éves kort írjon ki egy társkereső oldalon? Füllentsen 1-2 évet?

Figyelt kérdés

8-9 évvel fiatalabbnak nézek ki, jelenleg 31 vagyok.

Nem akarok hazudni az életkoromról, mint sok nő csinálja, hogy kevesebbet ír, de ha beütik a keresőbe, hogy 25 és 30 év közöttit keres, akkor nem is talál rám, mert ugyebár igazat írtam az életkoromról az adataimba.

Hiába töltök fel aktuális képet, mert az is készülhetett több évvel ezelőtt,( általában ezt csinálják) és a kereső megint a megadott életkor alapján keres.

Ha hazudok, vagy inkább füllentek (??) 2 évet, azaz 29-30 évesnek vallom magam, akkor egyszer úgyis meg kell mondanom, és nem akarok hazugsággal indítani, mert azt gondolná, hogy másban is hazudtam.

Amúgy nem zavaró, ha egy nő 23-24 évesnek néz ki 31 évesen? Csinosan öltözködöm, hajam elegáns, finom sminket használok, mégis ezek nélkül 20 évesnek nézek ki.


2012. jún. 3. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed.
2012. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minek a társkereső?! Ide kiírsz egy ehhez hasonló kérdést, tuti nem lesz unalmas estéd... :D
2012. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem írd meg az igazat.
2012. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hazudnál, ha valaki 25-30 évest üt be a keresőbe, akkor azért, mert olyat keres. Te hiába nézel ki kevesebbnek, attól még 31 vagy. Akinek 30fölötti is belefér, az meg amúgy is rákeres arra is...
2012. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi számít jobban? Az életkor vagy a kinézet?

Életkor alapján hátrányban érzem magam a huszonévesekkel szemeben, akik nálam sokkal idősebbnek nézek ki.

2012. jún. 3. 20:17
 6/12 A kérdező kommentje:
javítok: szemben
2012. jún. 3. 20:18
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit túlságosan ráparázol a témára, nem is értem...rakd ki a képed, meg azokat az adataid amiket megosztanál, aztán majd horogra akadnak a pasik. ennyi
2012. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ugyanmár kapcsolatot akarsz és füllentéssel kezdenéd?

Ne bonyolítsd amit nem kell.


Ökörköri

2012. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szoffi:)) válasza:
Ahogy jól esik...bár a társkeresők ,nem éppen a legjobb "társkeresők"...
2012. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem légy őszinte, és vállald be az eredeti korod, mert előbb-utóbb úgyis kiderül, ha alakul valami komolyabb. Amúgy meg ha tényleg ennyire fiatalos vagy az egy jó tulajdonság, ha még jól is nézel ki, akkor felvállalva a korodat is tapadni fognak rád a férfiak. + Nem hinném, hogy 25 év felett annyit számítana az a pár év. 19/F
2012. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!