Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki jóval fiatalabbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki jóval fiatalabbnak nézz ki az életkoránál, hány éves kort írjon ki egy társkereső oldalon? Füllentsen 1-2 évet?

Figyelt kérdés

8-9 évvel fiatalabbnak nézek ki, jelenleg 31 vagyok.

Nem akarok hazudni az életkoromról, mint sok nő csinálja, hogy kevesebbet ír, de ha beütik a keresőbe, hogy 25 és 30 év közöttit keres, akkor nem is talál rám, mert ugyebár igazat írtam az életkoromról az adataimba.

Hiába töltök fel aktuális képet, mert az is készülhetett több évvel ezelőtt,( általában ezt csinálják) és a kereső megint a megadott életkor alapján keres.

Ha hazudok, vagy inkább füllentek (??) 2 évet, azaz 29-30 évesnek vallom magam, akkor egyszer úgyis meg kell mondanom, és nem akarok hazugsággal indítani, mert azt gondolná, hogy másban is hazudtam.

Amúgy nem zavaró, ha egy nő 23-24 évesnek néz ki 31 évesen? Csinosan öltözködöm, hajam elegáns, finom sminket használok, mégis ezek nélkül 20 évesnek nézek ki.


2012. jún. 3. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez volt a problémám nekem is. A lány 25 évest várt (annyi is voltam), és ledermedt, amikor meglátott. Szóval nehéz, de én mindig beírtam a koromat.

A feleségemmel is egy társkereső hozott össze.


39F

2012. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10. válaszolónk üzenem: nem tapadnak rám a férfiak, mert nem gondolják, hogy már elmúltam 18.

Csinos vagyok, de a kor sokat számít.

2012. jún. 9. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!