Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellemes és dekoratív lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemes és dekoratív lánynak tartom magam, még sem érdeklem a fiúkat. MIÉRT? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sose voltam se elutasító, se nyomulós. Sőt! tudom, hogy sablonosan hangzik, de még csak nem is a külsőségekre alapoztam. Az tény, hogy nem szeretem amikor egyből rámásznak az emberre, de szerintem ez még se ok, hogy így elkerüljenek valakit. Rengeteg párna-sírós estén vagyok már túl az értetlenségem miatt, és ami rosszabb, hogy unom a már a "hogy hogy nincs már valakid" kérdéseket. már úgy beleforgattam magam a témába, hogy felkelni nincs kedvem reggelente, pedig alapjába véve borzasztó energikus teremtés vagyok. de mostanra azt érzem, hogy napról napra gyengülök, az önbizalmam a föld feneke alatt!


Szerintetek min változtassak? Nem akarom, hogy ennyire hatással legyen ez rám! Szeretném vonzónak és értékesnek érezni magam!!!

ez volnék: [link]


2011. dec. 27. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kolosbean ***** válasza:
hát nem tudom, ebből a képből nem tűnsz csúnyának, sőt, nem hiszem, hogy bármit rosszul csinálnál, maradj mindig pozitív, az mindenkit sokat dob, valamikor meg jönni fog valaki :)
2011. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon helyes teremtés vagy. Nincs igazán semmi gond a vonzerőddel.

Esetleg talán azt próbáld meg, hogy hosszú hajat növesztesz!

Amennyire én tudom, meg hát saját magamból is kiidulva az sokkal vonzóbb egy lányon!

Próbáld ki :)



21F

2011. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjuk már, sztem mindenkit elküldesz a sunyiba, vagy lehet, h elviselhetetlen vagy. Ismerek olyan lányt, aki nagyon szép, de gyakorlatilag a hangulatváltásai miatt kibírhatatlan. A szépség nem minden! 34F
2011. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

azért mert ilyen képeid vannak fent és mert rövid a hajad!!!


szerinted ha valaki modell képeket rak fel, photoshoppal kijavítva a kis hibákat akkro szerinted ki az a pasi aki egy modellnél mer kezdeményezni???


max a milliomos faszik, vagy a sztárok akik persze magyarországon hányingert keltenek de ez van.

2011. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A hajam!:D

ez olyan aranyos, hogy mindenki megemlíti:) amúgy ez a hajvágás pont egy ilyen elkeseredett pillanat következménye. ja és szeretném jelezni, hogy ez nem az én adatlapom. az én adatlapomon ilyen képek nincsenek feltüntetve!

2011. dec. 27. 22:11
 7/13 anonim ***** válasza:
általában az ilyen lányok azt mondják, hogy nincsenek magas elvárásaik,és lehet hogy azt is gondolják,de mindenkit el küldenek.
2011. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fiúként ne add ki magad modell lánynak, kevés önbizalommal.
2011. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy dolgon változtass...


Vedd fel Velem a kapcsolatot!

2011. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hosszú hajjal sokkal szebb lennél.
2011. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!