Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ha tetszik egy fiu ti rá irtok-e vagy várjatok hogy ö irjon rátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Írjon a fiú, a lányban meg legyen annyi tartás, hogy megpróbál nőként viselkedni! A fiúk dolga, hogy kezdeményezzenek! Ha egy lány nem adja magát könnyen, a fiú jobban megbecsüli...tapasztalat ;)
2012. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én konkrétan odamegyek hozzá. Az irkálást besz@ari módszernek tartom. Még 16 éves korig cuki, de utána már nem nagyon.


22/L

2012. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a közösségi oldalakon élni az életemet, de ha már erről van szó, elsőként biztosan nem írok rá, megvárom, h írjon. Ha nem ír, az jelent valamit és elfelejtem. Ha rám ír, akkor meg utána lehet, h én is néha, de nem viszem túlzásba, keressen ő. (Mert gondolom arra vagy kíváncsi, amikor még nem jövök össze vele.) Úgyhogy hiába tetszik, nem fogok futni utána. Úgyhogy no para, szerintem azt várja a lány, h ráírj! :))
2012. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bogee123 ***** válasza:
Facebook igaz?:D Elégsokszor fordul elő hogy megnyitod a chatablakot, de nem mersz neki írni:S csak vársz hogy írjon, de nem ír és aztán meg lelép és magadat hibáztatod:( SZóval hajrá! írj rá nyugodtan:)
2012. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.Én már csináltam olyat hogy tetszett a csaj,ráírtam de csak azért hogy megbeszéljek vele egy találkát.Ennyi.Nem kell túlzásba esni és egyáltalán nem beszari módszer ha nincs rá módod hogy személyesen beszélj vele.És ha mondjuk rám ír egy csaj azt sem nézem egyből egy farokra éhes ribancnak,elvégre lehet hogy a képei alapján nem jön be de a valóságban meg igen is jó nő és ha kifejezi akár ilyen úton is hogy akar valamit onnan kezdve veszem a lapot hogy ebből lehet valami.
2012. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
őő de ha a lány nem tudatja vhogy a sráccal h esélyes lenne, akkor a srác honnan tudja akár facebookon akár a személyes ismeretségi körében az X lányból, hogy na ő érdeklődik irántam?
2012. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az mind1 majd kiderül ha ráír a srác.
2012. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megvárom hogy a fiú írjon.


16/L

2012. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!