Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így van értelme?

Figyelt kérdés

Próbálok érthető lenni bocsi ha egy-két helyen nem leszek az.Van egy osztálytásam lány aki, kb. egy hónapja azt mondta nekem hogy többet érez irántam, mint barátság.Ezzel nem is lenne baj de több mint másfél éve van barátja...Titokba elkezdtünk találkozgatni és kb. mikor harmadjára találkoztunk úgy, hogy csak kettesben voltunk volt csók is.Utánna nem volt semmi csak találkozgattunk és most nemrég megcsokolt, de ahogy észbekapott gyorsan megölelt mert nem akarja ezt csinálni a barátjával..aztis mondta hogy egyre többet gondol rám szexuálisan is.. nemrég kihívtam és mondtam neki ez így nem mehet tovább 1 héten belül válasszon... mindig mondja ha nemtalálkozunk vagy beszélünk valahogy egy idejig, hogy hiányzom neki meg hogy szeretne velem lenni, meg ha mással látna rosszul esne neki... de mikor szóba jön a választás mindig mondja ha velemvan minden jó biztos a dolgokba, mikor meg a barátjával akkor meg elbizonytalanodik..lehet már csak megszokta a barátját és ezért nem tud vele szakítani?van egyáltalán esélyem van hagyjam a p****ba?amúgy mostanába mindig ő hív ki engem...bocsihogy hosszú lett aki válaszol előre köszönöm..

16/f


2012. jún. 3. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy tudna választani, ha rákényszerülne. Mondjuk ha nem állnál szóba vele, amíg nem szakít.
2012. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
péntekig kapott választási lehetőséget és mondtam neki ha nem mond addig valami konkrétumot akkor nem szólok hozzá...
2012. jún. 3. 21:10
 3/3 A kérdező kommentje:
de mostanába találkozni se tudunk annyira mert a barátjátol nem nagyon tud jönni ezért kérte hogy adjak neki egy kis időt még és próbáljunk kicsit többet talizni
2012. jún. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!