Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasi kisebbségi komplexusát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi kisebbségi komplexusát hogy lehet leküzdeni? Segítség

Figyelt kérdés
Nem rég elhagyott a párom,de a mai napig nem zártuk le teljesen ezt az egészet.Ő is keres,én is keresem.Rajta nem tudok kiigazodni,csajozik,egyszer bevallja,hogy kellek neki,utána meg nem tudja mi legyen.Felhívták a figyelmemet,hogy mint kívülállók,többen látják,hogy kisebbségi komplexusban szenved.Úgy veszem észre élvezi,hogy ennyi csaj veszi körül,de semmi több. Szeretném újrakezdeni vele és talán ő is velem,de hogy segítsek neki leküzdeni ezt a kisebbségi érzést? Mit tegyek hogy boldogabb legyen? Azt hogy hagyjam békén?....már próbáltam,de akkor ő keresett...
2012. jún. 4. 13:46
 1/6 kendrazoltan ***** válasza:
Itt szó sincs kisebbségi komplexusról, szimplán élvezi a népszerűséget, ami természetes. Az nem lehet, hogy féltékeny vagy, csak ilyenekkel akarod meggyőzni magad, hogy nem így van?
2012. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na, ne ha nekem ennyi bajom lenne. -.-


Kisebbségi komplexusom van, de tudod egy csaj sem vesz körül érdekes módon. A te pasidnak nem kisebbségi komplexusa van, hanem egy casanova, aki ágyra visz mindenkit.

2012. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
féltékeny is vagyok ez tény,de kettőnk közül ő vágta ki a hisztit,mikor lett egy új ismerősöm a neten. Én szépen higgadtan viselem,elvégre azt tesz amit akar,nem idegesítem magam ezen. Szeretem őt,ezért vagyok féltékeny,de nem akarom sem bántani,sem keresztbe tenni neki.Csak boldoggá akarom tenni,mert most sem az :S
2012. jún. 4. 13:54
 4/6 A kérdező kommentje:
éppen ez az :D pár hete szingli,de senkivel nem bújt ágyba,csak flörtöl.Biztosra tudom,még akkor is,ha nem akarnám...
2012. jún. 4. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi van, ha ez a szálka és gerenda esete? Ha magadba néznél mélyen, ott is találnál megoldandó problémákat. Talán azzal segítenél neki a legtöbbet, ha a saját szénádat rendeznéd.
2012. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És mi van, ha csak flörtöl? Én is így tettem. Csomó lány vett körül... Nem tehettem meg, hogy ágyba viszem mindet. Még azt sem tehettem, hogy az egyiket, ha tudom, hogy a másikkal komolyak a szándékaim.

Nincs itt semmiféle komplexus. Egyszerűen jól esik, ha lányok/nők vesznek körül és tudom, hogy a többség lefeküdne velem.

2012. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!