Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titkolja a párom, hogy találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkolja a párom, hogy találkozgat valakivel, de nem csal meg vele, csak barátok. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sok éve együtt vagyunk. Találkozgat valakivel, de nem mondja el nekem. Nagyon jó barátok. (bár nem rég óta) Először elmondta, hogy dumálnak, barátok, mindent meg tudnak beszélni, ezért összefut vele este beülni valahova. Akkor eléggé kiakadtam ezen (talán hiba volt). Szerintem ezért is azóta nem mondja el, hogy találkozgat vele, ami nagyon rosszul esik. Sutyi SMS-ek egymás közt, miegymás, szar ezt látni. De biztosan tudom, hogy nem akar többet tőle, csak barátságot(utána jártam, tényleg így van). Viszont marhára rosszul esik, hogy azt mondja dolgozik, közben meg vele találkozgat este. Ha elmondom neki, hogy tudom, akkor kiakadna rám, hogy kutakodok utána, miközben tényleg nincs köztük semmi. De így meg rosszul esik ez a titkolózás. Úgy érzem eltávolodunk.
2012. jún. 4. 15:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát, nem akarlak elkeseríteni, de én ugyanilyen kapcsolatban vagyok valakivel, ő is titkolja otthon, és nem véletlenül... Pedig tényleg csak "barátok" vagyunk!
2012. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 kendrazoltan ***** válasza:
Nézd, a véleményem az, hogy te kényszerítetted bele ebbe a dologba, ettől függetlenül az ember ne hazudjon a párjának, inkább vállaljon be egy kis civakodást...ez nagyon nem a világ vége, egy óra beszélgetés és utána 2 óra felszabadult szex felüdülés lenne nektek...
2012. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

kendrazoltan: Igen én is valami ilyenen töröm a fejem, csak nagyon vékony jégen járunk. Vannak problémák a kapcsolatban is. Szóval nem szeretném, hogy kiboruljon a bili. Csak azt, hogy őszinték legyünk.


Lehet, hogy én kényszerítettem bele, de ahogy te is mondtad fel kellett volna vállalnia a civakodást (jó ötlet fel fogom használni), ehelyett a szemembe hazudott keményen, ami miatt eléggé megrendült a bizalmam benne. Ha netalán elmondja, hogy találkozik vele akárhol, vagy elmegy hozzá, mert megmutatja neki a felújított lakást, akkor ezek után mire fel bízzak meg benne :(

2012. jún. 4. 15:50
 4/20 anonim ***** válasza:

Én emiatt hagytam ott anno a barátnőmet. Tavaly januárban találkoztam egy régi osztálytársnőmmel Pesten. Nagyon rég nem láttam, mert 7.-ben kiköltöztek Németországba.

Akkor felhívtam a barátnőmet, hogy késni fogok, mert egy ismerősömmel találkoztam és beülünk egy kávézóba beszélgetni. A telefonban meg meghallotta, hogy nő az illető (a hangjáról), de azt mondta, hogy jó.

Mikor hazamentem óriási patáliát csapott, hogy mit képzelek, meg biztos megcsalom meg ilyenek. Hagytam hadd őrjöngje ki magát és dobtam a barátnőmet másfél éves kapcsolat után. Nekem ne féltékenykedjen ilyen vehemensen és ne gondolja azt, hogy megcsalom. Ha ennyire nem bízik bennem, akkor a kapcsolatnak az én részemről vége.

Amúgy a lánnyal akkor beszélgettem, telefonszámot cseréltünk, de nem találkoztunk többet, mert napok múlva már ment is vissza németbe.

Ezt csak azért írom le, hogy tanuljatok belőle csajok: Nem kell félténynek lenni, nem minden pasi csalja meg a párját, csak szeretné a régi ismerőseivel is tartani a kapcsolatot és ha az az ismerős netalántán nőnemáű, akkor náltok áll a bál.

Bizalom kérdése az egész. Miért nem bíztok meg abban az emberben, aki már X ideje veletek van?

22F

2012. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem rágalmaztam meg, hogy megcsal, nem is feltételeztem, csak megmondtam, hogy zavar a dolog, mert nem olyan régóta ismeri, ráadásul hajnali 2-ig vele volt, mikor azt mondta, hogy nem lesz sokáig. De igen, valószínűleg nekem kell kezdeményezni, hogy helyreállítsam a bizalmat, ha lehet. Most már zárja a telóját, mindenét előlem.
2012. jún. 4. 15:56
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen barát kapcsolatom...Egyszer kétszer csókolóztam is vele meg nála aludtam..."Barát"...
2012. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ne csodálkozz ezen. Egyáltalán miért kellett kiakadnod? Miért baj az, ha valakivel találkozik a párod? Nem lehet saját, társadalmi élete?

4-es voltam.

2012. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, ha nincs vaj a füle mögött, akkor nem zárná a telefont.
2012. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#6 :D))))))))
2012. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8-as: Lehet, hogy nem azért zárja a telefonját, hogy valami vaj van a füle mögött, hanem azért, hogy a kérdező ne csapjon hisztit, mert félreért egy olyan SMS-t pl. amiben az van, hogy milyen volt a napod?
2012. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!