Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek félni a barátomtól!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek félni a barátomtól! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pl csinált egy hamis facebook profilt és onnan írogat. Plusz itt van az oldalon fenn. Figyel!

Folyamatosan az Smseimet lesi, egyszer rajtakaptam hogy megpróbálja feltörni a facebookot. Meg csupa butaságot kérdez. 18 éves, én 15



2012. jún. 4. 16:08
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ülj le vele beszélni! Ha így sem fog változni, akkor nem érdemes vele bajlódni!
2012. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ha nincs bizalom, nincs kapcsolat se
2012. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

tegnap elkaptam a frakkját!

azt mondta hogy nem akar elveszíteni, mert hogy túl sok srác akar. :/

egyik se olyan szexi mint ő /( ian somerhalder hasonmás)/

neki nem csak szexre kellek!

nagyon édes amikor fèltékenykedik, de párszor megmondtam már neki, hogy sose csalnám meg.

amikor ÚGY vagyunk együtt, akkor legalább elhiszi hogy szeretem -.-"

2012. jún. 4. 16:26
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt barátom ugyanilyen volt, aztán egyre jobban eldurvult a dolog, volt, h a wc-be bújtam előle mert meg akart ütni...meg a barátai fogták le, szorította a nyakam stb...ugyanennyi idős voltam, mint te. Otthagytam, bár hamarabb kellett volna. Tedd ezt te is, mert elfajulhat!
2012. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

azta!

hát nagyon remélem nálunk ilyen nem lesz! :(

esélyem se lenne. ő nagyon magas én picike vagyok :O

nem! tudom hogy nálunk ilyen nem lesz. egyszer pl azt mondta rám hogy liba, aztán egész héten csak azt lehetett hallani hogy "bocsáss meg édesem"

2012. jún. 4. 17:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Lépj le, ez nagyon durva és még csak a kezdet...
2012. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
egy éve járunk
2012. jún. 4. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!