Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni? Kérem a kíméletlen kritikákat!

Figyelt kérdés
Van egy barátom 5 hónapja. Nagyon szeretem, de valami nincs rendben. Semmilyen racionális magyarázattal nem tudom alátámasztani, hogy miért érzem ezt, csak vannak fura megnyilvánulásai.(pl. a telefonját még véletlenül sem hagyja a szobában ha ő kimegy). Rengeteget vagyunk együtt, figyelmes, aranyos, odaadó, de mégis. Valamiért azt érzem, hogy ez nem őszinte.
2012. márc. 17. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

sima féltékenység,birtoklási,kisajátítási vágy,alacsony önbecsüléssel.

de ne félj.

a nők 90%a ilyen.

2012. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is magammal viszem a mobilom mindenhova, ez még nem azt jelenti, hogy megcsal.
2012. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy közhely, ami igaz: Egy kapcsolat alapja a bizalom.

Esetleg beszélj vele, ha nagyon zavar.

2012. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"(pl. a telefonját még véletlenül sem hagyja a szobában ha ő kimegy)"


Azért ez még nem egy nagy dolog, simán teheti csak megszokásból is. Más példákat is írnál esetleg?

2012. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Írok akkor másik példát is olyan szakra jár az egyetemen, ahol a csoporttársai nagy része lány. És többször fordult már elő, hogy pár csajjal együtt beültek iszogatni. Illetve régebben már megcsalt...
2012. márc. 17. 22:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve régebben már megcsalt..."


5 hónap alatt már meg is csalt? Akkor itt nem félni meg aggódni kéne, hanem otthagyni a francba, ha van egy kis önbecsülésed.

2012. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

te se légy író... a lényeget kihagytad előbb is mondhattad volna, hogy már megcsalt.


De az sem feltétlen a megcsalásra utal, hogy beült iszogatni csoporttársaival, de mivel ennyire nem bízol benne nem jósolok hosszú kapcsolatot.

2012. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 lila nyuszi ***** válasza:
Szerintem ez lehet egyszerű megérzés is.
2012. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit változtat a dolgon, hogy nekem ő az első szexuális téren. és ugye nem akartam elkapkodni, és vártunk vele 3 hónapot. A megcsalás pedig még nagyon az elején volt.
2012. márc. 17. 23:14
 10/12 anonim ***** válasza:

áhh...hagyd el, kutyából nem lesz szalonna.

képtelen volt rád 3 retkes hónapot várni, gyorsan meg kellett csaljon, szerinted érdemes tovább szórakozni?

nagy hiba hogy ő volt az 1. én is így jártam (mint még sokan).

még a telóját is kiviszi...lehet hogy már járt így hogy azzal bukott le.

de gondolom ha otthagyná te meg gyorsan megnéznéd...amiért nem is lehet hibáztatni hiszen már megcsalt.

lapátra vele

2012. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!