Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni? :S

Figyelt kérdés

Mielőtt megismertem volna a barátomat, volt egy lány akibe ő nagyon szerelmes volt. Az ismerkedésünkkor el is mesélte nekem, hogy mit érzett iránta. A lány nem viszonozta az érzéseit, ezért a párom úgy döntött, hogy nem foglalkozik vele. Ez az eset 1 éve történt. Nagyon sokáig nem is beszéltek, de ahogy megtudta ez a bizonyos leányzó, hogy összejöttünk féltékenységi rohamot kapott. Most újra elkezdett beszélni a barátommal és én attól tartok, hogy közénk áll. A barátom állítja,hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni. De én mégis tartok ettől a lánytól, félek, hogy szétválaszt minket. Szerintetek van okom félni? :S


21/L


2012. máj. 10. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem kell félni, de azért tartsd nyitva a szemed:)
2012. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok és tudom miez.Ha szeret akkor szeret, az ilyeneket vedd komolyan, ne néz túl sok filmet.És hidd el azt mindenki utálja ha a csaj féltékeny.AZért lehet csak túlzásba nevigye hogy fizikai dolgok vagy valami szavak essenek.
2012. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az biztos, hogy a hátad mögött találkozgatnak. Olyan kis naiv vagy csillagom.
2012. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a probléma. Párom előttem egy éven keresztül ostromolt egy leányzót, aki nem igazán mutatott nagyobb érdeklődést iránta. Amikor összejöttünk, még benne volt a dilemma, hogy jó döntés volt-e. Ez volt márciusban. Nyáron a csaj eléggé ránkszállt, de megbeszéltem a párommal, hogy engem zavar. Megbeszélte a lánnyal a dolgot, így már kevésbé zaklatta. Persze egy suliba járnak, meg attól függetlenül a kiscsaj állandóan fut utána, de ismerem annyira a párom, hogy ne csaljon meg vele, hiszen szeret. Beszéld meg a pároddal, hogy neked rosszul esik néha, ha ez a lány közeledik. Ha a párod szeret, nem lesz probléma, de nem árt a figyelem, de amíg nincs okod, ne veszítsd el a bizalmat.
2012. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid azt mondta téged szeret akkor bízz benne (ha még nem volt rá példa h megcsalt)... Am ha a csaj közétek tud állni akkor jobb ha még most kiderül mielőtt több időt "pazarolnál" erre a kapcsolatra. Ha együtt maradtok akkor jó, ha nem akkor pedig most fájni fog, de jobb mintha pl 4 éve múlva állna közétek és akkor kéne rájönnöd h elpazaroltál 5 évet...
2012. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem eléggé félned kell , mert egy férfiben nem múlim nyomtalanul egy szerelem !

Egy ilyen féltékeny lányka nagyon jól eltudja csábítani a páros pláne amint előjönnek benne az előzőleg érzett érzelmek !

Van miért tartanod és húzzál bele , hogy elne veshítsd a pasid!

2012. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!