Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy a barátnőm szeret csak nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
én egésznap puszilgatom meg minden és tök jol elvagyunk de magától soha nem ut eszébe az h nyujtsa a kezét h fogjam meg vagy hogy ő hajoljon oda egy pusziért sőt még a suliba nem is foglalkozik velem stb
2012. jún. 4. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?Előtted volt valakije?
2012. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DiMalto ***** válasza:
szerintem nagyon gáz vagy neki...ilyeneket a nők szoktak csinálni.
2012. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
lehet ! de tedd valahogy féltékenyé és ha nem csinál semmit akkor nem biztos hogy szeret :(
2012. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fél éve vagyunk együtt. én vettem el a szüzességét és első komoly kapcsolata
2012. jún. 4. 18:04
 5/10 A kérdező kommentje:
am meg nagyon féltékeny ha beszélgetek egy másik lánnyal suliba pl arra nagyon
2012. jún. 4. 18:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Felcserélődtek nagyon a szerepek. Amit te csinálsz azt pont neki kéne, és neked nem. Kicsit sok vagy neki szerintem.
2012. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

vaaagy...

mondjuk mondd el neki, mi a problémád, és kérd meg rá, hogy ha szeret, igyekezzen egy picit ki is mutatni

és adj neki tippeket, minek örülnél a témakörben (pl. puszi társaságban is, ahogy írtad, ő fogja meg néha a kezedet stb.)

2012. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ilyet szol h fél kimutatni nehogy biztonságba érezzem magam és megcsaljam meg azt h ő nemtudta h nekem ennyire fontos az h néha odahajoljon ő puszit adni
2012. jún. 4. 18:08
 9/10 A kérdező kommentje:
ma el is montam utána küldi az smseket esténként csak sztem az meg már rég rossz ha szolni kell érte mármint nem azért h küldjön csak h jolesne ezt sztem tudnia kéne....
2012. jún. 4. 18:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem 100-as a csaj. Bántás nélkül mondom.
2012. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!