Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megijesztett egy cikk. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijesztett egy cikk. Azt olvastam a férfiak nem mondják ki azt a szót hogy szeretlek ha tényleg kötödnek hozzád. Ez igaz? (lent kicsit bővebb)

Figyelt kérdés

A barátom mikor előszőr nálnuk volt,akkor mondta ki kb 1 hét után.Azt hittem ez annak a jele hogy nayon szeret mert eddig azt olvastam h a fiúk csak akkor beszélnek az érzéseikről hogy tényleg komolyak.Most melyik az igaz?

15/Lő: 18/F 3 hónapja vagyunk eggyüt,és én tényleg érzem hogy szeret


2009. júl. 1. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
nem kell minden baromságnak bedőlni amit a neten olvasol...
2009. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénenként más és más... nem kell ezen aggódnod.

Amugy az én exem 5 évig nem mondta hogy szeret.. a mostani meg két hét után, és már 2 éve együtt vagyunk.

Mindenki máéshogy élik meg, szerintem tényleg nem lehet általánosítani.

2009. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az előző hozzászólónak abban igaza van hogy nem kell mindennek bedőlni, de viszont ő megpróbált segíteni neked, te meg visszaszóltál, egy ilyen "cikk" egy közkutatás alapja, általában nem megbízható, ha szeretnéd tudni akkaor férfi és férfi között is van különbség... honnan tudod hogy a pasi akit szeretsz ő milyen, és milyen módon fejezi ki azt hogy mit érez?... komolyan mondom.. nem ismered több éve (hisz a kérdésedben ott a kételkedés..) és ha sok ideje is ismered akkor is okozhat meglepetést mert nem azt mondja, teszi ami megvan írva egy idióta cikkben
2009. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség szerintem, a cikk írójának lehet, hogy volt egy ilyen pasija, de ne általánosíts.

Barátom kb 2 hét után kimondta és eléggé kötődik azért szerintem. Pl teljesen ki van akadva ha 2 napig nincs időnk egymásra valamiért, hogy mennyire hiányzom akkor.

Az a lényeg, hogy érezd, hogy szeret, ez mindig kiderül 1-2 megnyílvánulásból :))

2009. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen ez igy van,köszönöm a választ:)
2009. júl. 1. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:
na, ez hülyeség.. en meg olyat olvastam h ha citromkarikákat raksz a hasadra, akkor kisebb lesz. meg h ha beleülsz felváltva forró tengervizbe, meg hideg vizbe, akkor kisebb lesz a fenék. ez komolyan igy volt, az im-ben. nem kell mindent elhinni. :S:S
2009. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok annak, aki újságból tanulja a szexet, valamint nem hiszi el a barátja szavait egy idióta cikk miatt.
2009. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!