Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy meguntam a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy meguntam a barátom?

Figyelt kérdés

lassan 1 éve vagyunk együtt és most még találkozni sincs kedvem vele.

már több hete minden nap csak azzal telik el hogy fekszünk filmezünk vagy tv-zünk, sexelünk meg elmesélük mi volt velünk aznap. néha elfordulok tőle és megkérdezi mi a bajom miért nem bújok oda hozzá mindíg mondom hogy mert facebbokozol és nem vagyok kiváncsi arra hogy mit beszélget a volt exével vagy a haverjaival és még neki áll feljebb. Sokszor tesz olyan megjegyzést ami bántó számomra ezt szová is teszi de ilyenkor mindíg csak azt mondja hogy nemgondolta komolyan.

Én próbálok alkalmaszkodni jóba vagyok a barátaival elmegyek vele bárhová stb... De ő néha arra se képes hogy sétáljon velem egyett. Azon gondolkoztam szünetet kéne tartanunk de félek hogy szakítana és nembírom elképzelni az életemet most nélküle. :( Fogalmam sincs mit tegyek


2012. jún. 5. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt az ideje különféle programokkal feldobni a kapcsolatotokat.
2012. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de mi az, amivel téged megbánt????
2012. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez volt... én szakítottam ma ennek majdnem két hete egy 10hónapos kapcsolatnak és még sosem voltam boldogabb :D
2012. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok szakítani vele :(

első: pl. múltkor elszolt egy olyat hogy de még nőnifognak a melleid ugye? elötte pedig aztmondta úristen te most a szemembe nézel vagy van valaki mögöttem.(pedig nem is vagyok kancsal voltam szemészeten)


külön programokat nagyon nem tudunk mindíg aztakarja hogy menjek vele mindenhova viszont nem szereti ha a barátnőmmel vagyok mert nem kedveli őt se a haverjaimat mivel tőbb éven át egy fiú társasággal lógtam mindíg de miatta mostmár nagyon ritkán kb havi 1x találkozom velük vagy annyiszor se.

2012. jún. 5. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
aha.. akkor elmondom neked, h mi lesz igy.. rád fog telepedni(már meg is tette), és amikor dobni fog, vagy te őt, mert a végén csak eleged lesz, ha csak nem vagy annyira labilis, és befolyásolható, akkor nem lesz senkid, mert a barátaidat is elhanyagoltad........ A BARÁTOKAT SOHAAAAAAA NEEEEEEE HANYAGOLD EL!!!!! tapasztalat........ :(((((
2012. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Inkább barátaid legyenek, mint egy ilyen fafej pasid, akivel még csak nem is érzed jól magad. Az például elég bunkó dolog, hogy az exével cseverészik, és még el is várja tőled, hogy bújj oda hozzá, és nézzed...

Úgy tűnik vagy meg kéne beszélnetek rendesen ezeket, vagy szakítanotok kell. Márpedig akkor jobb, ha te vetsz véget ennek, úgy kevésbé üt szíven a dolog.

2012. jún. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!