Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy ha gyerekről gondolkodok, akkor ne haragudjak, de ne számitsak rá.. Azért ez durva, nem?

Figyelt kérdés
nem akarok gyereket, csak gondolkodtam, h mi lenne, ha becsúszna, és akkor ezt mondta. akkor ő nem is tervez velem, vagy mi a fene van? 26 éves... nem éretlen, tökre jófej, meg minden, de ez picit meglepett.. persze, nem várom el, meg nem akarom ezzel magamhoz kötni(mert sztem 1. ocsmány dolog, 2. nem is lehet...), csak kérdezem... mielőtt letámadna vki.
2012. jún. 5. 14:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Legalabb meg az elött szolt hogy teherbe esnel.

Kicsit nyersen öszinte, de legalab nem kertel.

Egyebkent miota vagytok együtt hogy ezt meg nem beszeltetek meg?

2012. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
több, mint 1 éve.. de akkor igy most hova fut ez ki? vagy akkor mire számitsak? sokszor úgy érzem, h nem törődik velem, és h csak szexre kellek neki.. akkor kiakadok, és akkor észheztér. az apja mindig befogja vmi munkába, mire találkozni tudunk sokszor fáradt.. én egy másik városban tanulok, de hétvégente hazajövök.. tény, a múlt hétvége nagyon szép volt együtt :)
2012. jún. 5. 14:33
 3/36 anonim ***** válasza:
9%
semmi para nincs veled, szerintem teljesen normális, h egy felnőtt nő gyereket akar, főleg ha boldog kapcsolatban él. figy, nekem ez nagyon egyértelmű dolog: a barátod nem akar gyereket. kérdezd meg magadtól: te akarsz? bármikor, a jövőben, tényleg bármikor. igen? akkor szerintem egyszerű, ott hagyod. ha egy ilyen fontos dologban nem egyezik a döntésetek, véleményetek, az a kapcsolat vége.
2012. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
hát.. egyelőre még nem akarok gyereket, van még a suliból is, meg aztán utazgatni akarok, Szegedre menni masterra, meg ilyesmik. szal nem fér bele a gyerek, de azért örültem volna, ha azt mondja, h okés.. na meg, nem buliztam még ki magam. de talán ilyen jellegű biztonságra vágyom, ha ezt lehet igy nevezni....
2012. jún. 5. 14:36
 5/36 anonim ***** válasza:
49%
Durva. Ha nálam ez lenne, akkor elköszönnék tőle.
2012. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy nem szeretne gyereket, vagy hogy tőled nem szeretne. Az első mindenképpen esélyes, de egy komoly, érett férfi ha szereti a barátnőjét, akkor legalább belegondol abba, hogy ha becsúszna, akkor felelősséget kell vállalnia érte.
2012. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
55%

Mi a baj azzal, hogy őszinte volt? Ha őszinte az a baj, ha nem akkor meg az a baj? Ez tipikus női tesztkérdés, amire NINCS jó válasz. Most csak magadnak csináltál problémát, amin tudsz agyalni. (A srác le se tojja a kérdést.)


2x évesen teljesen normális hogy ha valaki MÉG nem akar gyereket. Ha kész lesz a szerepre, magától fog előjönni a témával. Először meg akarja teremteni az egisztenciáját, ki akarja magát élni stb. Nincs ezzel gond, mert egy gyerek bevállalása iszonyat sok korlátozással jár, amit nem lehet utólag "visszacsinálni". Az egy felelősségteljes döntés kell, hogy legyen. Ismerősi körömből is van jó pár példa, hogy a csaj nyomatta gyerek témát amíg a srác meg nem tört, aztán megcsalás és válás. Szerintem ez nem alternatíva, ehhez két ember kell.

2012. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
mondtam h nem akarok semmit se ráerőltetni! csak úgy érzem, mintha nem tervezne velem, ha csak olyan "tiniszerelem" feeling lenne.. mint mondtam, ÉN SE AKAROK, de ezt igy vkinek megmondani sztem durva..
2012. jún. 5. 15:00
 9/36 anonim ***** válasza:
50%
Akkor jobb ha hazudik?
2012. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
nem jobb.. de ha kiderülne, h terhes vagyok, akkor az mennyire szép dolog, h a barátnőjének, akit ELVILEG szeret, tisztel, becsül, azt mondja, h na akkor csáá?
2012. jún. 5. 15:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!