Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal hamarosan 11 hónaposak leszünk, és szeretnék neki valamivel kedveskedni, valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés
Sütöttem már neki, varrtam szívecske párnát, vettem neki ruhadarabokat hónapfordulókra.De most semmi ötletem:(Segítsetek légyszi.Köszi előre is.
2012. jún. 5. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom én kikészülnék a hónapfordulóktól. Ha egy lány adva valamit 11 hónapra ahelyett, hogy megvárná az egy évet én eléggé beparáznék a dolgon.
2012. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vagyok híve ennek a havonta ünnepelésnek. max évforduló, de azt sem kell túlzásba vinni. mivel nincs ötleted, és mi nem ismerjük a barátod, szerintem most ne tárgyat adj, hanem szervezz valami programot, csináljatok valamit közösen. pl. állatkert, piknik, kirándulás, vidámpark, mozi, színház, közös főzés stb. hajrá!
2012. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lefeküdtetek már?

Mert akkor van egy pár ötletem:

sztriptíz

szexi fehérnemű, combfix, tűsarkú

bilincs


külön külön, vagy egyszerre :)

hát ez nem olyan kedves mint amiket írtál de a férfiaknak mindig a szexen jár az agyuk szóval sztem bejön :)

2012. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kedves első és második válaszoló... az én barátommal nem olyan a kapcsolat...és nem minden hónapra adok neki vmit, utoljára 8.hónapra leptem meg.ő nem fog beparázni mert mi mindent megbeszélünk, legjobb barátok is vagyunk egyben, előtte is azok voltunk és úgy szerettünk egymásba.szóval...ő örülne akárminek én tudom.és nem úgy megy hogy egész napos ünneplés...hanem odaadom neki , hogy boldog x. hónapot, szeretlek, kész.

de inkább egy tárgyra gondoltam..

nyaralni majd 1 évre megyünk.ezt már megbeszéltük.

2012. jún. 6. 06:49
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló....hát az enyémnek nem...ezt elhiheted..
2012. jún. 6. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!