Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 1évig és 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1évig és 2 hónapig voltunk együtt. Nagyon jól megvoltunk iszonyatosan szerettük/jük egymást. Pár napja szakított velem és ez a dolog hidegzuhanyként ért. Van rá esély hogy visszajön? És ha igen mennyi idő múlva fog keresni?

Figyelt kérdés
lány vagyok.én: 18 éves, ő:17,Nagyon szeretem és nemtudom ezt így elfogadni, hogy egyik napról a másikra vége lett. Már az elejétől sok veszekedésünk volt de inkább csak csipkelődések, mindig kibékültünk hamar az utóbbi időben voltak komolyabb veszekedések. Azt mondta, hogy szeret velem akar lenni de már nembírja a sok veszekedést. Nagyon szeretem, szinte minden nap együtt voltunk. Sajnos mindketten nagyon makacsok vagyunk. Aztmondta nem tud több esélyt adni mert már adott eleget és szerinte nem működne tovább.De én ezt így nemtudom elfogadni.
2012. máj. 31. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik ez alapból nem volt egy túl harmonikus kapcsolat (főleg most, a vége felé) Nem tudom van e még esély, de ha igen, akkor próbáljátok meg veszekedés helyett megbeszélni a dolgokat.
2012. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"szinte minden nap együtt voltunk"


ez volt a baj

2012. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de nem egész nap csak 1-2órát.
2012. máj. 31. 22:12
 4/14 A kérdező kommentje:
én is ezt kértem tőleg,hogy adjunk még egy esélyt a dolgonak és próbáljuk megbeszélni,de aztmondta,hogy nem tud még egyet adni,de ezt lehet csak hirtelen felindulásból mondta?!
2012. máj. 31. 22:15
 5/14 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez történt 1 hónapja.kidobott a barátnőm mert nem bírta a veszekedéseket.aztán utána is ugyanugy beszélgettünk és 3 hétre rá rájött h mégiscsaknagyon szeret és kellek neki.azóta ismét együttvunk.de aza 3 hét pokoli volt :(
2012. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hát nekem már csak a remény maradt mert a veszekedések ellenére nagyon is jól működött szerintem minden.olyan eszméletlenül szerettük egymást.

Hát nemtudom mikor fog először keresni,de remélem minél hamarabb mert egyre roszabbul bírom..

2012. máj. 31. 22:24
 7/14 anonim ***** válasza:
írjál rá próbáld meg keresni ha nagyon szereted. biztos h még ő is sokat érez irántad. ha nagyonszeret visszatalál hozzád :)
2012. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
meg végül is mivan azzal ha igazán szeret ugyis visszajön szöveggel??
2012. máj. 31. 22:27
 9/14 A kérdező kommentje:
csak attól félek,hogy ha most letámadom meg irogatok neki akkor inkább csak elriasztom, szeretném ha hiányoznék neki és ő keresne,mert akkor tudom meg igazán hogy szeret e vagy sem..
2012. máj. 31. 22:29
 10/14 anonim ***** válasza:
hát ha nagyonszeretett és a veszekedések ellenére is jól megvoltatok akkorbiztos h még midnig szeret és nem felejt el és hiányzol neki. de ha rájön is h hibázott a hibát nemkönnyű beismerni.
2012. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!