Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit írnátok ennek a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit írnátok ennek a lánynak?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. van egy lány akivel 2 éve szakítottam. 7 hónapig voltunk együtt. Nagyon jól elvoltunk, szeretkeztünk is és mindkettőnknek az volt az első. Miután szakítottunk, nagyon csúnyán összevesztünk. Olyannyira, hogy szerintem haragszik rám. Azóta nem is beszélünk. Én ennek ellenére majdnem minden nap vele álmodom, és ha őt látom akkor majdnem kiugrik a szívem a helyéről. Arra gondoltam írnék neki egy levelet facebookon, ahol mindent leírnék tisztán. Vélemény?

2012. jún. 5. 21:54
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha egyszer valami nem működött ne erőltessétek. A lány már lehet továbblépett , próbálj meg te is!
2012. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
NEE! inkább ne :D tapasztalatból mondom/ajánlom :D
2012. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!