Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már több mint négy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint négy hónapja udvarolok egy lánynak! De ő még mindig azt mondja nekem hogy valamiféle gátlás van benne felém. Azt mondja hogy benne van a hiba és nemtudja hogy tudna ezen túllépni. Van-e így még értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Rájöhettél volna már akár 2 hét után is, hogy semmi. Ennyit egy lány sem érdemel meg. Pedig én tisztelem a nőket. De nem érdemlik meg, hogy várj rájuk.
2011. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Az első egy éretlen tapló. Igenis légy türelmes. Valamilyen oknál fogva gátlásos. Ez a nőknél általában testi okok miatt van (a média keltette tökéletes nő képe miatt) ill. lelki (gyerekkori stb.) okai is lehetnek. Én tudom, hidd el. 22 vagyok és egy boldog szerelemmel teli házasságban élek (kamaszan ismerkedtünk meg).
2011. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szóval próbáld kideríteni az okát, adj neki valamennyi időt (reálisat) és támogasd. Mást nem tudsz. Mondd neki, hogy gyönyörű és a nagyon fontos neked. Sokszor mondd és elhiszi. :)
2011. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindhátmotoktól, hogy véleményeteket megosztottátok velem
2011. jan. 30. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!