Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Badoo. A férjemet találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo. A férjemet találtam meg rajta regisztrálva, pontos adatok, kép, kikkel ismerkedne meg, minden, és azt mondja hogy ő bizony neem regisztrált soha? Higyjek neki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 23:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
79%
facbebookrol fel lehet oda kerülni ugy hogy nem is tudsz rola kb én is így vettem magam észre ott:D:D
2012. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
És ki is töltötte a gép helyetted ezeket?magasság szem színe,kikkel találkoznál év kor stb?
2012. jan. 5. 23:26
 3/71 anonim ***** válasza:
100%
Higgy. Én se regisztráltam, mégis felkerültem, facebookon keresztül. Utálom az ilyen sz*ar oldalakat, és tudd, hogy a Badoo a nevedben küld másoknak is meghívó emaileket, stb...
2012. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
100%
És te aranyom,hogy kerültél oda?:)
2012. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nevem és lakhelyem volt megadva, de a facebookon is csak ennyi volt.
2012. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 menta34 ***** válasza:
100%

Tipikusan rosszul teszed fel a kérdést.


Azt kérdezd meg _magadtól_, hogy vagy elég jó, elég gyakori, elég bevállalós és elég perverz? vagy kereshet mást? Mert a kérdés nem az, hogy badoo-t kimagyarázza-e vagy sem... hanem van-e, lesz-e még másik...


Ami a badoo-t illeti egy gusztustalan lerázhatatlan rendszer, én már 5x iratkoztam le és még mindig irogatnak. Az a része meg, hogy kivel ismerkedne meg, simán lehet hogy 2 válasz volt "nőt keresek" v. "pasit keresek" - örülj ha nem az utóbbit ikszelte be :)))

2012. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:

Véletlenül felkerült a facebook-ról!Én is fent vagyok úgy h nem is regisztráltam!Azóta se tudom törölni!

Nyugi meg elhiheted amit mond!

2012. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
na látod ezt nemtudom..pontosan de tudom h én is fent vagyok..
2012. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

Szeretne találkozni egy nővel, 35-45 év között

Mutasd mind a(z) 1 fotót…

Küldj neki ajándékot, hogy felfigyeljen rád!

1 profillátogatója volt ma, 3 ebben a hónapban.

Népszerűségi mutatója: Nagyon magas


Felhasználó letiltása


Jelentem!

Budapest, Magyarország

Merre jár most Gábor?


Töltsd le a Badoo Desktopot, hogy megtudd, milyen távolságra van tőled a többi tag!

Töltsd le a Badoo Desktopot!

A Badoo Desktop alkalmazásról


Gábor még nem csatlakoztatta Facebook-fiókját. Gyere vissza kicsit később!

Személyes adatok


Szexuális érdeklődés:

Heteroszexuális


Megjelenés:

"196cm (6'5''), 101kg (223font), sportos, kopasz and kék. "


Dohányzás:

Dohányzom "???Ezeket be kell írni apránként...

2012. jan. 5. 23:29
 10/71 szamóca.. ***** válasza:
100%
igen engem is az a kérdés izgat, hogy ha észrevetted bizony te is ott voltál, hát akkor meg mire fel a nagy felháborodás?:D
2012. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!