Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ismerek magamra, hülyesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ismerek magamra, hülyeségeket csinálok. Hogyan szabaduljak ki ebből?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, aki egy normális lányra vár. Egyszer volt barátnőm, de nem volt hosszantartó kapcsolat és nem is mélyült el túlságosan. Úgy érzem, szükségem van a párkapcsolatra, testileg és lelkileg is, és egyre kétségbeesettebb dolgokat teszek ennek érdekében. Nem ismerek magamra. Már olyanokon gondolokozom, hogy prostituálthoz menjek, és olyan lányokkal beszélgetek, akikről érzem, hogy nagyon... nem nekem valóak. Ezeket leginkább interneten keresztül találom meg és a számítógépen keresztül beszélünk. És valahogy többször azon kapom magam, hogy olyan ismeretlen valakivel beszélgetek, aki pont az a fajta lány, akit el akarok kerülni. Tükörben pózolós, nyomulós... én annyira nem ilyen vagyok. Annyira nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen lányt mutassak be a szüleimnek, barátaimnak. Teljesen irreális dolgokat csinálok. Szerintem a szüleim rám se ismernének, ha tudnák, mi mindent csináltam már, így interneten keresztül. Barátaim alig vannak, de ők se tudnak ilyeneket. Csak arra vágyom, hogy egy normális barátnőm legyen, olyan, akivel el tudok lenni, értelmes, kedves. Ilyet nem találok, mert az ilyenek nem a magamfajta lúzereket keresik. Most akkor mit csináljak? Maradjak az elvárásaimnál és csak ilyet keressek, vagy hagyjam a fenébe az egészet és változzak meg teljesen? Az a baj, hogy úgy érzem, hogy amit csinálok, az lelkileg nagyon rosszat tesz, mert egyszerűen magam előtt is szégyellem magamat...
2012. jún. 6. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez itt most egy társkereső hirdetés?Húha,beszélgettél pár plázapi/csával a neten,tuti hogy pokolra jutsz tesó!
2012. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, elég jók ezek az elvárások és ne add lejeb csak azért mert még nem találtad meg azt aki számodra kedves. Értelmes gyereknek tűnsz várd ki a végét, megéri. De ez egy vélemény, sok sikert neked.
2012. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

20 évesen nem kell még rosszul érezni magad, irtó fiatal vagy. Menj bulizz, nézegess az utcán, és hidd el megtalálod, DE! az első és egyben legfontosabb lépés az lenne, hogy elfelejted azt, hogy lúzer vagy, és nem kellesz normális lányoknak! Máris állj fel a gép elől, öltözz fel, csináld meg a hajad, akár menj el fodrászhoz is, vegyél pár ruhát, ha az is jól esik, és csinálj a haverokkal programot. Nagyon fontos lenne, hogy elfelejtsd azokat a gondolatokat, amiktől szégyelled magad, tudatosan kell felállnod ebből! Az interneten mmagamutogatós, fénbyképezgetős lányokat tényleg hagyd, ha nem ők, akik neked valók. Itt a nyár menjetek strandra, szemezz, de a legfontosabb az ÖNBIZALOM. Azt hiszed csak neked van olyan, hogy olyanokat csinálsz, amitől már magad előtt is szégyelled magad? :) Dehogy! De ezt tudatosan le kell küzdeni, és értékelni magadat! Nyomás ne itt ülj, ismerkedj, és a fejedben legyen ez: VONZÓ és SZEXI vagyok, és kellek a lányoknak! ;)


22L

2012. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval, és abból amit leírtál magadról kiderült számomra, hogy egy nagyon kedves fiú vagy. És minden lány (kivétel pláza ribik) ilyenekre vágynak :)

Úgy hogy hajrá, hanyagold a ribiket, és menj keress normális lányokat!

2012. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"És minden lány (kivétel pláza ribik) ilyenekre vágynak :) "


Ezen az oldalon igen, a való életben nem. Tapasztalat.


"Úgy hogy hajrá, hanyagold a ribiket, és menj keress normális lányokat!"


Ha az ilyen könnyű lenne...

2012. jún. 6. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz? : )
2012. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. Miért kérded?:D
2012. jún. 6. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!