Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság találnék olyan fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság találnék olyan fiút akit nem riaszt el, hogy 19 évesen nem volt még kapcsolatom, vagy kezdjek félni hogy ez egy örök körforgás marad?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megtetszik valaki, mindig csak barátság alakul ki mert folyton egyoldalúak az érzéseim. Nem tudom én se az okát, állítólag szép vagyok, mondjuk kinek mi a szép, egy szubkulthoz sorolnám magam, szóval lehet hogy a külsőm és a stílusom a nagy átlagot elriasztja? A gond az hogy iszonyú nehezen leszek szerelmes, viszont ragaszkodom hozzá hogy ha valakinek odaadom magam azt érzésből, szerelemből tegyem. Képtelen vagyok rá, hogy csak azért hogy "behozzam a lemaradásomat" feladjam ezt, vagy pl lemondjak az egyéniségemről, akkor is ha tudatában vagyok, hogy így sokkal nehezebb dolgom lesz mint más lányoknak, főleg ha minél tovább várok. De szerelem nélkül képtelen lennék akár hozzáérni a másikhoz úgy. Ez normális? Néha megijedek azért, hogy emiatt fogok lecsúszni mindenről ami fiatalon érhetne, hamarosan 20 leszek, de kézfogásig sem jutottam még senkivel. Megéri tovább várni arra az emberre , aki majd ilyennek kedvel meg, és én is bele tudok szeretni? Kicsit keserű érzés, hogy valszeg tényleg úgy töltöm majd be a 20-at hogy sose randiztam, vagy bármi ilyesmi. Nem tragédia, de azért nem is jó érzés. Nagyrészt a hobbijaimnak szentelem az életem, de ennyi idősen már kezd hiányozni a dolog, fogalmam sincs milyen egy párkapcsolat...
2012. jún. 6. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát én 15 vagyok még csak,de még nem volt barátnőm :D

15/F Bár én még ráérek :D Azt mondják "helyes" vagyok

2012. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ismerős..:/

19/F

2012. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sokakat nem riaszt el. Legalábbis a normálisabbakat. Engem például egyáltalán nem.
2012. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Morzsa ***** válasza:
Biztos találsz majd olyan pasit,aki magad miatt fog majd szeretni.Nem tudom mik a hobbijaid,de próbálj olyan dolgokat csinálni ahol társaságban vagy,és tudsz ismerkedni.Csak azért ne feküdj le egy pasival,hogy végre te is túl legyél rajta.Mivel nem szerelemből tennéd,így nem is biztos,hogy tudnád értékelni.Ráadásul ebből nem hinném hogy kapcsolat lenne.Olyan valakivel tedd meg,akivel szeretitek egymást....és utána nem hagy el!
2012. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

éN IS vagyok ezzel

20F

2012. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg szép vagy, akkor mindegy hogy szüz vagy/ nem, volt e barátod/nem (szerintem), küldesz képet privibe?
2012. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem is akarom elsietni. De már anyukám is mondta hogy talán túl nagyok az igényeim, de emellett meg elég félénk vagyok, és többségében lányokkal lógok, talán tartanak közeledni? Ezen is gondolkodtam már. De valaki hasonlóan furcsa és hóbortos társra vágyom, akinek nem túlzás az a furcsa kis világ amiben élek néha és azzal együtt tud elfogadni, iylet pedig nehezen találok ,főleg egy kisebb városban, na meg kapásból elriaszt már mindenkit az, hogy éppen ilyen meg olyan színű a hajam. Ezek apróságok, de nem akarok megválni tőlük mert nekem fontos :/ A hobbijaim meg többnyire egyszemélyesek. Rajzolok, festek, ez a legfontosabb, és a suliban is ezt tanultam/tanulom...
2012. jún. 6. 15:35
 8/16 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, hogy baromi mindegy hogy szép vagyok-e vagy nem, mivel egy cseppnyi rámenősség sincs bennem, és soha nem bírnék kezdeményezni. Önbizalmam meg épphogy alig üti az egészséges szintet is. Képet sajnálom de nem szívesen küldök, ez nekem túl privát.
2012. jún. 6. 15:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, frusztrált hogy esetleg lemaradok valamiről, ezért járni kezdtem egy fiúval, borzalmas volt. Jobb egyedül, mint egy olyan mellett akit nem szeretsz.
2012. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te lennél az én emberem...:)
2012. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!