Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok kialakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kialakítani egy normális párkapcsolatot? Miért szakított velem az összes pasim?

Figyelt kérdés
Először úgy éreztem, biztosan a külsőm miatt van. Aztán elmentem pár buliba, és nagyon jó visszajelzéseket kaptam, és igen sok fiúnak tetszem. Velük nagyon jól eltudok beszélgetni, igaz, ismeretlen emberek. Viszont mikor van barátom,akkor a szívem-lelkem kitetszem érte, nem nézek más fiúra, csak a barátom létezik számomra. És a barátomtól is elvárnám,hogy ugyanígy viselkedjen velem. Aztán mindig csalódnom kell .. Az utolsó kapcsolatomnak is azért lett vége, mert az illető, nem lett szerelmes belém. És az előző kettőnél is ez volt. Miért van ez? Miért nem tudnak szerelmesek lenni belém? Már teljesen kétségbe vagyok esve,hogy ennyire nincs szerencsém a szerelemben : / Talán túl komolyan veszem a kapcsolatokat vagy mi lehet a baj? KÉRLEK SEGÍTSETEK !
2012. jún. 6. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert rusnya vagy.
2012. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőcsábászokra buksz?
2012. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tér, tér, téééér! Valószínűleg megfojtod őket a szereteteddel.
2012. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az külsőd miatt, mert akinek nem tetszel, az nem jönne veled össze (úgy, hogy akkor még nem is szerelmes beléd). Ha egy lánnyal úgy kezd járni a srác, hogy "majd talán megjön a szerelem", akkor ott külsőre biztosan tetszik neki a lány szerintem.


Szerintem egyszerűen nem a hozzád illő fiúkat fogod ki. Vagy túl korán kezdtek kapcsolatba, és csak később várjátok, hogy érzelmek is kialakuljanak. Biztosan lesz olyan fiú akivel szerelemmel teli és hosszú kapcsolatod lesz, az eddigiekkel ez nem jött össze, de nem biztos hogy azért, mert benned van a hiba. :)


Hány éves vagy? Meddig tartottak az eddigi kapcsolataid?

2012. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ebben,hogy megfojtom őket a szeretetemmel, lehet,hogy van valami. És ezen egy kapcsolat közepette,hogyan változtassak? Egyik pillanatról a másikra, nem tudok a nagyon szerelmes lányból, átváltani abba,akinek "éppen mindegy". 17 éves vagyok, és a leghosszabb kapcsolatom fél éves volt! :)
2012. jún. 6. 18:56
 6/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Ne hívogasd a pasit óránként, ne legyél a nyakán egyfolytában, csak akkor hívd ha valami fontosat akarsz neki mondani vagy ha már rég beszéltetek stb stb.
2012. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Önértékelési, érzelmi kötődési problémák. Valamelyik szülőddel valszeg nagyon gáz volt a kapcsolatod, emiatt diszfunkcionálisak az érzelmi reakcióid, és mindig oylan "kapcsolatokba" mész bele, ahol ugyanaz fog történni. Pszichológus.
2012. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

17 évesen egyáltalán nem baj, ha még nem volt fél évesnél hosszabb kapcsolatod (nekem 19 évesen volt az első...). Sokan vannak még így, ne aggódj, egyáltalán nem biztos, hogy baj van veled. Lehet, hogy a fiúk (gondolom ők sem sokkal idősebbek) voltak még éretlenek egy hosszabb, komolyabb kapcsolatra, és inkább kiszálltak.


Ha tényleg úgy érzed, hogy talán "megfojtod" őket, akkor nem a kapcsolat közepén kell változtatni, hanem az elején. Szeresd nagyon, de ne ezt mondogasd neki ötpercenként, kevesebbet telefonálj/chatelj vele, ne akarj minden nap találkozni, és ha együtt vagytok, ne csüngj rajta folyton. Azt úgyis észreveszed, ha a barátod igényli a több törődést, és akkor megadhatod neki, de sok ilyen korú fiú tényleg csak megretten attól, ha a barátnője ennyire kimutatja, hogy szereti.

2012. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, csak hogy én már 25L vagyok!

Nálad ez még nem probléma!

2012. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ebben a szituban vagyok, csak én már 28 vagyok. 17 évesen ne aggódj emiatt.


Egyébként aki azt írta, hogy kötődési problémák, annak nagyon igaza van. Én is ennek iszom a levét. Járok is pszichológushoz. Remélem, idővel képes leszek kialakítani hosszú távú kapcsolatot.

2013. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!