Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 3-6 hét várakozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 3-6 hét várakozás az első csókig SOK?

Figyelt kérdés

Na, van egy fiú, akivel fél éve neten ismerkedtünk meg, és kb. fél éve járunk is, de még nem találkoztunk. Szeptembertől abban a városban fog "élni", ahol én is. Megkérdezte, hogy kb. mikor akarok először csókolózni, én mondtam, hogy kb. az első találkozástól számítva 3-6 hét múlva. Ő azt mondta, hogy azt nem fogja kivárni, mert szerinte ez sok, mert már fél éve járunk. Megkérdezett egy ismerősét, ő is azt mondta, hogy ez sok. De én meg nem akarom elsiettetni, úgy akarok először csókolózni vele, hogy rendesen össze legyünk szokva, és ezt már mondtam is neki! Szóval, szerintetek ez a 3-6 hét várakozás az első csókig sok??


14/L


2012. jún. 6. 20:30
1 2
 11/16 Manesz ***** válasza:
32%
kislányom, pici vagy még ehhez, mennyé vissza babázni.
2012. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

megyek, máris! :P


jó lenne, ha tanuás helyett is inkább babázni küldenének vissza... :)

2012. jún. 6. 20:43
 13/16 anonim válasza:
80%
Elvileg jártok.. NAGYON FIGYELJ RÁM! Az ilyen netes megismerkedés nagyon gáz.. már csak azért mert nem ismered, élőben kell találkozni vele naphosszat, akkor megtudod, hogy milyen a pasi, így nem. A csókkal bőven várhatsz, az is a bizalom jele. Hogyha szeret, akkor tud várni. Akár 6 hónapot is. Korai volt ez a járás, nem kellett volna. De sebaj. Odaköltözik, találkozgattok, de ne legyen vele túl szoros a kapcsolatod.. Az ilyenek meglátnak téged, jobban beléjük szeretsz, kifacsarnak és otthagynak. És neked fog fájni. Ne sürgesd. Hogyha van valami, írj nyugodtan, akár privátot is..
2012. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

a mi kapcsolatunk elég bonyolult, lehet, hogy hülyén hangzik, de tényleg elég bonyolult, de ez most hosszú...

azért köszi a válaszod! majd ha segítség kell, írok!

2012. jún. 6. 21:48
 15/16 anonim ***** válasza:

nem kötekedni szeretnék, tényleg, de egyetértek a 9es válaszolóval: hogyan járhattok, ha még nem is találkoztatok?

ha személyesen megismered, lehet, hogy nem is találod majd vonzónak, sőt... szóval, nem biztos, hogy egyáltalán lesz majd gusztusod valaha is megcsókolni.


egyébként, szerintem ezt nem lehet így behatárolni, hogy "az első találkozástól számítva 3-6 hét múlva". elég viccesen is hangzik :DD ha szimpatikusak vagytok egymásnak, és tényleg összejöttök, akkor úgyis érzitek majd, mikor jön el az ideje.

főleg így 14 évesen nem kell elsietni az ilyesmit; mert az egy dolog, hogy én 20évesen nem érzem annyira "nem-helyénvalónak", ha már a második találkozáskor smárolunk a sráccal, de a te korodban ez még egész más. :)

2012. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
32%

"fél éve járunk is, de még nem találkoztunk."

Hogy jártok????????


"fél éve neten ismerkedtünk meg"

Két héten belül találkoznotok kellett volna. Ő így csak kamuzik, te meg besz0pod hogy jártok, pedig valójában nem is! Csak szédít és beveszed!


"a 3-6 hét várakozás az első csókig sok??"

WTF?! Első randi. Ha minden oké, szimpik vagytok egymásnak, semmi idegesítő a külsején vagy a gesztusain, akkor elkezdtek járni, és legkésőbb az első randi végén smároltok!

2012. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!