Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni az első szerelmet?

Figyelt kérdés
5évig voltunk együtt,3hónapja szakítottunk,mindkettőnknek új párja van,ő állítja,h boldog,d minden nap váltunk 3-4 levelet(ha elhatározom h nem keresem,ír ő levelet)hetente 1-2 alkalommal találkozni is szoktunk.én is jól érzem magam az új párommal,d amikor 1edül vagyok rám tör a volt barátom hiánya.

2012. jún. 6. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne leírnod hogy mikor szakítottatok, most annyit tudok csak mondani, hogy majd az idő elfeledteti, de több mint 5 évet nehéz lesz még annak is. Ha mindenképp el akarod felejteni, akkr szakítsd emg a levelezést. Bocs a kérdésért, de ha még mindig ilyen jóban vagytok, akkor miért szakítottatok?
2012. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amnézia?
2012. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért szakítottunk,meg nem volt elég időnk egymásra és ellaposodott a kapcsolat. de a szakítás óta már 3szor megbeszéltük, h többet nem keressük a másikat,de vki mindig megszegi. és igen amnéziásnak kéne lennem,vki fejbevághatna:D
2012. jún. 6. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Amnézia segíthet, de akkor mást is felejtesz :) De még nem tudjuk hogy mióta vagytok külön... Gondolom akkor te is megszegted ezt az egyezséget, azt miért tetted? Egyáltalán biztos hogy mind a ketten akartátok a szakítást? Vagy ha nincs más megoldás, akkor ha legközelebb ír, akkor ne válaszolj, vagy csak egy rövidet, hogy "bocs, de már szeretném ennek a végét", vagy valami hasonlót.
2012. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
idén február végén szakítottunk. igen,én is megszegtem már az "éljük a saját életünket" kijelentést. az a baj,h mikor meglátom reggel h írt(cs annyit h "jó reggelt.édes volt az ébredés?") ,annyira jó érzés a tudat h én is eszébe jutok még. közben meg ott a tudat, h bnője van, és nekem is van egy barátom akiről cs jót tudnék mondani.. és a legrosszabb h tudnám mit kéne tenni,cs nem megy..
2012. jún. 6. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát úgy látom egyikőtök sincs még túl a másikon, pláne ha ilyen üzeneteket ír neked, és ha hagyod hogy ez így folytatódjon akkor nem is lesztek túl egymáson soha..
2012. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!