Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a baratom Occsebe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a baratom Occsebe?

Figyelt kérdés
Par hete kezdodott.. Nem tudom mi van velem... A baratom sokat dolgozik, ezert mostanaban nem nagyon talalkozunk. Az occse sokat van itt , itt is szokott aludni. Aztan azt vettem eszre, hogy arrol kezdtunk beszelgetni, hogy itt valami mas erzelmekrol van szo, es hogy ez tobb.. Ekozben a baratom mar nem is hianyzott, mindig az occset varom.. O 18, en 21 .. Ez lehetseges? Nem ertem magam.. Mara mar atkoltozott a parom a nappaliba.. Feszult vagyok, ideges.. Nincs hozza kedvem..mi ez?
2012. jún. 6. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a párod sokat van távol ezért elhidegültél és megszeretted azt aki melletted a közeledben volt van gondold át jól tényleg az öccsét szereted vagy csak fellángolás amiért ö van ott legtöbbször. Ha ugy érzed neked tényleg az öccse kell akkor szakits a barátoddal mert nincs értelme beszéld meg vele hogy amiért sokat van távol te ezt nem birod igy
2012. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dugjatok hármasban
2012. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakits minél hamarabb a barátoddal
2012. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második válaszolónál a pont.
2014. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!