Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Black.death07 kérdése:

Hogy szivassam meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel kb. egy héten egyszer találkozok.. és nekem azt mondja hohy milyen jo veled, meg h jo h vagy nekem meg stb. az ilyen nyalozos dumákat.. A haverjának meg azt hogy már unom, meg hogy hü**lye pi*csa.. :/ Na hogy kéne az ilyen fé*rget jó pofára ejteni?? KOMMENTEKET VÁROK :)
2012. jún. 7. 09:45
 1/9 Johnny B. Goode ***** válasza:
menj hozzá feleségül...
2012. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Anál szexnél foss rá a farkára.

Hitesd el vele hogy kötözős szexet szeretnél, kösd ki egy fához és dugd meg egy jó nagy műbránerral, aztán hagyd ott.

Fényképezd le magáncélra a farkát és tedd fel napiszarra.

2012. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor oda megy és elkezdi az aranyos vagy szöveget figurázd ki amit mond és szard le, sokkal jobban fogja zavarni hogy te igy viselkedsz vele mintha csak türöd
2012. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a legtöbb ember vesz körbe, és nyomul, mondd zt hangosan, ne fárassz már ezzel a nyomi szöveggel, olyan gáz vagy!


Ne félj égni fog mint mókus az erdőtűzben, mert az ilyen kis műmájernek az a fontos, hogy a haverok előtt menő legyen, hát akkor előttük kell beégetni!


Ennyi!


23/N

2012. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. De az első 2 kommentelőnek üzenem, hogy azért még a sex-nél nem tartottunk..:D 16/L
2012. jún. 7. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Hadd izzadjon vért, hogy elérjen nálad valamit, aztán röhögj a képébe és dobd ki.
2012. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Úgy látom én leszek az egyetlen aki ezt írja: sehogy.

Egyszerűen mikor odamegy hozzád mondd meg neki, hogy tudod miket mond rólad a haverjának, úgyhogy jobb lenne, ha békén hagyna/nem keresne többet. Ez után köszönj el szépen és hagyd ott.

Nem tudom hallottad-e már ezt...: "A szemet-szemért az egész világot vakká teheti "


24/L

2012. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szó helyes leírása:

szexnél

Nem igazán értem, minek erőltetni az angol kifejezést a magyarban, és akkor még egy kötőjelet is tolsz hozzá, hogy végképp teljesen helytelen legyen.

2012. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem azt kérdeztem hogy kell helyesen leirni.. -.-' akinek meg nemtetszik az nemnézi:) Nem értem mért kell mindenbe beleszólni.. o.O'
2012. jún. 11. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!