Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szégyelli a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szégyelli a kapcsolatunkat? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tehát. A barátommal 1 hónapja újra összejöttünk. (2 hetes szünet volt). A szakítás előtt,mindig írt az üzenőfalamra, rakott fel közös képeket, MSN képe is én voltam, és ott az azonnali üzeneteknél és az én nevemet írta ki. Aztán szakítottunk .. Mindent visszaállítottunk a régibe. Képeket lecseréltük, MSN kiírásokat is. És,most hogy már 1 hónapja járunk megint, még a családi állapotunkat sem váltottuk vissza kapcsolatban-ra, mindig csak én rakok fel új közös képeket, ő nem. Sosem ír ki semmi velem kapcsolatos dolgot, tényleg olyan,mintha kettőnk közül csak én járnék vele, ő velem nem. Ha ott van velünk 1 barátja,akkor a barátjával beszélget,hozzám nem igen szól, aztán mikor elmegy a haver,rögtön puszilgat,stb. Mitől van ez? Tipikus férfi? Vagy? Már kezd kicsit idegesítő lenni. Segítsetek kérlek. 18/F és 17/L

2012. jún. 7. 10:12
 1/9 okoska31 ***** válasza:

Nem tipikus férfi. Úgy értem, hogy nem minden férfi ilyen.

Nem hiszem, hogy az a jó szó, hogy szégyell.


Ki szakított először? Ha ő, akkor jó eséllyel "arra" kellesz neki, hogy ne legyen üres tér, amíg jön más.


Ha Te szakítottál először, akkor azért nem teszi ki amiket írtál, mert attól félhet, hogy megint mindent elárul magáról, és újra pofára ejted.


Egyébként meg nem gondolom így 31F-ként, hogy attól menne egy kapcsolat, hogy MSN-en, meg facebook-on kint vannak a közös képek. Az dicsekvés. Ha jól működik a kapcsolat, ahhoz nem kell közönség.

2012. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nálam a szakítás azt jelenti, hogy végeztem az illetővel. Tudom, manapság a szakítás péntek esti program a fiataloknál, de talán végiggondolhatnád, hogy van-e értelme olyasvalakivel lenned akivel szükségét érzed az ilyesfajta szüneteknek.
2012. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ami eljut az első szakításig, sz eljut a másidikig harmadikig stb. Kérdezd meg magadtól, ezt szeretnéd-e.
2012. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom te szakitottál vele és már nem bizik benned nem akarja ugyanazt még egyszer megcsinálni mint elötte. Beszéld meg vele hogy ez most miért változott meg stb ?
2012. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 albinonéger válasza:
Nemlehet hogy bünronda vagy és idáig is csak azért tetszettél neki mert elcsábitotta a szerelem és most meglátta hogynézel ki igazábol?
2012. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért szakítottunk,mert úgy éreztük, "ráuntunk" egymásra, túl megszokott volt. És ez a 2 hét alatt rájöttünk mindketten,hogy szeretjük egymást, és sokkal jobb,ha együtt vagyunk,mert egymás nélkül nem bírnánk. Közös megegyezés alapján volt a szakítás, de kérlek próbáljatok a kérdésemre adni válaszokat! :)
2012. jún. 7. 10:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Albinonéger, nem hiszem, modellkedem.
2012. jún. 7. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:

most őszintén... nem totál mindegy, hogy ki van-e írva a nyomorult fészbukkra, és msn-re, hogy mi az ábra? kit érdekel? és miért kéne állandóan képeket feltölteni?

soha nem fogom megérteni....

2012. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer tele volt a képeddel minden mert annyira szeretett aztán rád unt vége lett leszedte szerintem nem akarja ujra feltöltögetni
2012. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!