Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti összejönnétek osztálytárssal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Általánosban nem. De gimiben már igen! Talán ilyenkor már elég érett az ember ahhoz, h kezelni tudja a helyzetet.
2012. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Bogee123 ***** válasza:
Azt mondják nem előnyös, házi nyúlra nem lövünk. Hát én még nem tapasztaltam:) Viszont nekem is tetszik osztálytársam, neki is tetszettem pár hete, de visszautasított:O És tiszta égő, minden nap nézem apofáját suliba, szerencse, hogy másik padsorban ül és hátul... Na meg külön csoportba vagyunk:D De nagyon rosszul esett ahogy visszautasított. Csak akkor menj bele, ha tényleg tetszik neke dés tudod, hogy te is neki.:))
2012. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Gimnazista vagyok.
2012. jún. 7. 19:02
 4/19 A kérdező kommentje:
Második, te fiú, vagy lány vagy?
2012. jún. 7. 19:03
 5/19 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Mivel nem lehet tudni hogy ez a kapcsolat meddig tart. Aztán ha ez bekövetkezne (nem tudom hány év van vissza a sulidból) nem tudnátok egymást elkerülni és ez kellemetlen is lehet.

Persze én úgy vagyok az ilyennel hogy miért ne adnék ennek a kapcsolatnak esélyt? Sose lehet tudni!!!

Szóval neked kell eldöntened hogy megéri-e a kockázatot vállalni!!!

2012. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Bogee123 ***** válasza:
Én lány vagyok:D:$
2012. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

11.-es középiskolás vagyok,és még mindig azt mondom h sose jönnék össze osztálytárssal,de még talán olyannal se,akivel egy iskolába járok. Oké h tudnám kezelni a helyzetet,de azért az ember nem szivesen találkozik minden nap az exével..

17/L

2012. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Bogee123 ***** válasza:
Na igen... meg ha ő szakít vele dés te még mindig szereted, a világon sehog ynem fogod elfelejteni, ha minde nap látod:/
2012. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, 2 évem van hátra. Röviden csak annyit, hogy én 16 éves srác vagyok, ő 16 éves lány. Azon vacilálok, el merjem-e mondani neki, mert nem biztos, hogy én is tetszem neki.
2012. jún. 7. 19:06
 10/19 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha csak az a baj, hogy el tudom-e felejteni őt szakítás után... Ami azt illeti én mindenen meglepően gyorsan túl tudom tenni magamat. Egy szakításon maximum 2 nap...
2012. jún. 7. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!