Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Lányok! Ti, hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Ti, hogy vagytok képesek az ilyenen túltenni magatokat? Komolyan :S Vagy csak én vagyok ilyen érzékeny erre?

Figyelt kérdés
Szóval 18/férfi vagyok és amúgy is eléggé féltékeny meg birtokló mániás vagyok, de most még sz*rabbul érzem magam. Szóval van egy csaj akivel úgy 1,5 hónapja majdnem összejöttem de aztán el kellett mennem az ország másik végébe lakni nyár végéig. És nem tudtuk folytatni de én nem feledkeztem meg róla. Sőt . Teljesen beleszerettem, úgy érzem ő az igazi mindene tetszik okos, kedves stb.
2011. szept. 17. 19:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nah és a lényeg. Azóta összejött egy volt barátjával, akivel szakított és múlt héten amikor elősször láttam kiderült ,hogy van barátja. És az az igazság ,hogy másfél hónap alatt 2 barátja is volt. Meg ráadásul a volt pasijával kifejezetten rivalizálok is egy régi dolog miatt. És szeretem őt de most mégis utálom is mert nem tudom olyan őszintén szeretni vagy nem is tudom :S Szóval olyan megalázónak érzem, illetve őt érzem kicsit megalázottnak mert mégis csak ő a nő. Nem értitek mi ? Nah például: egyszer még amikor úgy nézett ki összejövünk együtt feküdtünk nálam az ágyban ( nem történt semmi) és olyan jó volt , elképzeltem ,hogy szeretkezünk ,hogy bemutatom anyámnak ,kézenfogva járunk meg ilyesmi. És ez mosmtmár nem megy :S Amikor elképzelem eszembe jut ,hogy biztos most is jól megrakják , tolják kutyába a végén még le is szopizza azt a f*szt. Meg ilyenek :S Megőrülök és nem csak a féltékenységtől hanem attól is ,hogy ha sikerül őt meghódítanom majd nem tudom úgy szeretni , mert ez bántja az idióta büszke- önérzetemet.
2011. szept. 17. 19:38
 2/17 A kérdező kommentje:
Ti ezzel ,hogy birtok megbirkózni? Ő lenne eddig a legkomolyabb kapcsolatom, eddig is volt már de azt nem vettem ilyen komolyan.
2011. szept. 17. 19:38
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én irtózom az ilyen jellemektől mint te, szóval nem tudok érdemben mit mondani erre.
2011. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Évek kellenek, csalódások 100x 1000x , kapcsolatok, sokat kell ismerkedni és évek alatt belerázódsz, hogy az élet nem áll meg és a fiúk nem sírnak, ergo zárd ki az érzéseidet.. idővel megtanulod, hogy hogyan kell!


van egy ilyen mondás féle is, hogy:

-csalódni kell 100x 1000x hogy boldogok lehessünk egyetlen 1x... valahogy így van :)

2011. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

jobbat nem tudok. mikor legszívesebben csak rá gondolnál, felhívnád, vagy ráírnál fészen, ne tedd, foglald el magad

sajnos a szerelem szemét dolgokat tud művelni veled

ha látsz még esély a dologra ,akkor hajrá ,de ha valaki egy nyár alatt kettő sráccal kavar ,nem hiszem hogy komoly kapcsolatra vágyik

18f

2011. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk, azonban én már, hogy az egyik előttem szólóhoz kapcsolódjak, megtanultam irányítani az érzelmeimet.

Hagyd a csajt, és keress valakit, aki megérdemli a szeretetedet ;)

2011. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Keress inkább pasikat! Nekem bevált!

SP voltam, sziasztok!

2011. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

talán nem csak gondolni kellett volna rá...oké hogy távolság stb. de azért kapcsolatot lehet tartani...lehet hogy ő éppen annyira "utál" téged,mert nem kerested...

bocsi ha félreértettem valamit,de így jött le.(hogy nem beszéltetek)

2011. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondom neked, hogy előbb inkább magadban tegyél rendet, mert az a birtoklás mánia meg féltékenykedés nem túl megnyerő.
2011. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát de ezaz. Minden számomra szóbajöhető, potenciális barátnőjelölt szintű lánynak biztos volt már barátja. Biztos dugott már ami nem is probléma persze. De közben még is . Vagy csak Én vagyok ilyen féltékeny? És egyébként ő nem k*rva , sőt jó híre van. Ezért is tetszett meg ennyire. Magamnak persze elnézek bármilyen kisebb-nagyobb kalandot , tudjátok kulcs-zár dolog.


Aki mondjuk pl: 1200 éve él boldog szerelmes kapcsolatban az nem írná meg ,hogy hogyan tudta elfogadni az ilyesmit? Persze ne olyanok írjanak akik még az első szerelmükkel vannak együtt. Hanem mondjuk 18 évesen jöttek össze vagy mittomén. Nem érdekel titeket a múltja? Tudtok róla mindent egyáltalán? Lehet ,hogy már ezren szétb*szták... tudom beteg gondolkodás. de nem tud nem érdekelni. Egyébként tudom 3 barátja volt eddig. De aztán kitudja...

2011. szept. 17. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!