Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól beszélhetünk túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól beszélhetünk túl nagy korkülönbségről?

Figyelt kérdés
Engem mindig az idősebbek vonzottak. (6-12 év)Én 16 éves múltam, komolyabb vagyok a koromnál. (céljaim vannak, értékrendem...)
2008. ápr. 26. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
10 év még belefér, de mivel te még nagyon fiatal vagy, így inkább azt mondanám, hogy max 22 éves pasi még elmegy.
2008. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam mikor a barátom 27. Az a gond, hogy ha elmentünk szórakozni, engem nem szlgálhattak ki, ő családot és gyerekeket akart... Lehetnek komolyabb terveid, de ne legyen 5-6 évnél idősebb, mert mit csinálsz ha 18 éves korodban el akar feleségül venni? Vagy gyerekeket akar?
2008. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít!!! Ha szereted, akkor ne a korkülönbséggel foglalkozz! Nekem volt 18 évvel idősebb pasim is.
2008. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahoz aki elottem irt csak annyi lenne a kerdesem: ...es meg van meg az pasi?

Gyerekkori baratnom 23 evesen osszejott egy tole 20 evvel idosebb nagyon jokepu pasival. 11 ev utan most szakitottak. De evek ota mindkettejuk szamara mar csak szenvedes volt, felelem az egyedullettoli ragaszkodas.

Nem torvenyszeru, de hosszutavon nem egy jo befektetes toled joval idosebb pasival kezdeni. Kulonosen olyannal akinek mar vannak gyerekei es mar tobbet nem akar. Mert benned felebred az oszton ugy 35 korul es rajossz: basszus elcsesztel egy csomo idot egy jokepu, okos apadkoru pasira kit szerettel is oszinten de soha az eletben nem adja meg neked azt, amit te igazan szeretnel.

2008. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy 26-27 éves pasi már családot akar idővel gyereket,ha komoly kapcsolatot keres.Te meg még hiába vagy éretteb,de egy csomó minden,amit ő már átélt,még előtted van.A férjem és köztem 7 év van,de néha mi is úgy érezzük,hogy milyen baromi sok,néha meg észre sem vesszük.Én 16 évesen vonzódtam a komolabb pasikhoz,de féltem,hogy csak szexet akar.(Mai fejjel látom,hogy jogosan aggódtam.)Nem azt mondom,hogy egy 16 évessel gyere össze,mert neki sincs benőve a feje lágya,de egy 19-20évesnél ne legyen öregebb,mert ott már akkora lesz a szakadék,hiszen pont ott van egy változó kor,hogy hosszú távon nehéz áthidalni.El sem tudnám képzelni,hogy vajon 16 évesen is összejöttem volna a férjemmel,aki akkor volt 23..
2008. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez mind igaz, amit az előttem szólók mondtak, mondjuk olyan max tiz év belefér, de akkor, ha te legalább 20 vagy, mert 16 évesen általában még nem tudják, miről szól az élet, a 26-27 éves férfiak pedig már komoly kapcsolatot keresnek. Én 20 voltam és szerelmes volt belém egy 50 éves pasi, megjegyzem, külföldön voltam nyáron és én akkor nagyon össze voltam zavarodva, tudtam, hogy hülyeség, apám lehetne, de gondolom, apa komplexusom is lehetett, persze nem történt semmi, de azért sokat gondolkodtam azelőtt, mit is csinljak. Ma már( most is csak 22 vagyok) határozottan azt mondom, hülyeség lett volna. A te korodban még a veled egykoruak társaságát keresd.
2008. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha érettebb vagy a korodnál, akkor szerintem mindenképpen nálad 2-3 évvel idősebb barát a megfelelő, tudniillik a fiúk később érnek. én a saját korosztályom beli fiúkkal egyáltalán nem jövök ki. (16 éves vagyok), osztályon kívül azondban sok fiú barátom van, és mindegyik 18 éves felüli. a barátom 21 éves. az oké, hogy nem túl előnyös a túl nagy korkülönbség, de ha a fiú már megkomolyodott, tudhatja, hogy mit várhat el tőled.
2008. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
biztos találsz olyan veled egykorút, aki hozzád hasonlóan koraérett, és egy felnőtt is lehet baromi gyerekes.
2008. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Körülnéztem a 2-3 évvel idősebbek körében is, de nem találtam nekem "megfelelőt". Sajnos nekem tényleg nagyon hamar fel kellett nőnöm ezért a velem egykorúak nem is kezdenek túl komoly vagyok hozzájuk (azt mondják). Azért köszi mindenkinek.
2008. ápr. 26. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!