Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a nagy korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nagy korkülönbségről egy párkapcsolatban? Én 21, a barátom 29! Szerintetek sok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az semmi


ennél a 17 , 13 is több


na aztán ott a 25, 14 -es kérdező

2010. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem sok,hanem inkább kevés.
2010. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán normális, de elfogadott. Ekkora korkülönbségnél már elég nagy jövőkép különbségeknek kellene lennie, ha meg "azonos" szinten vannak az meg nem normális. Úgyhogy én nem igazán fogom ezt megérteni, és sosem kezdenék ennyivel fiatalabb lánnyal a jövőben. 20/F
2010. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 38 éves nő vagyok a férjem 30 éves,és 10 éve boldog házasságban élünk..nem a korkülönbség számít,hanem az,hogy 2 ember mennyire tud együtt lenni/élni...
2010. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem nincs vele semmi baj,ez csak 8év és nem mindegy,hogy ki mennyi idős egy kapcsolatban,az utolsó válaszolónál érthető,hogy 20évesen nem kezdene ennyivel fiatalabb lánnyal,szerintem a ti esetetekben ez teljesen ok.

21/L

2010. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem sok.ha jól működik a kapcsolat,akkor nem számít a kor.később sem.

a barátommal köztünk 15 év van,nagyon szeretjük egymást,és mindent meg tudunk beszélni egymással.

2010. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se fontos a kor! A lényeg, hogy jól kijöjjenek, szeressék egymást és kész. Nálunk 4 és fél év van(Mellesleg egyáltalán nem látszik) Én 25, ő 21 Én vagyok a lány.

Szóval egyáltalán nem sok.

2010. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

15:47


Még szép, hogy nem kezdenék ennyivel fiatalabb lánnyal... De 29 évesen sem kezdenék 21-22 éves lányokkal....

2010. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat tudunk beszélni, és jól megértjük egymást. Az én szüleim nem igazán fogadják el ezt a korkülönbséget. Túl idősnek gondolják hozzám képest... ez elég kellemetlen számomra... a srácnak még nem mondtam ezt el...
2010. jún. 14. 15:56
 10/12 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem is a szüleimnek kell elfogadniuk, hanem nekem (elsősorban), de amíg itthon lakom, beleszólnak az életembe.. ez van...
2010. jún. 14. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!