Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a korkülönbségről?

Figyelt kérdés
Érdekel titeket a korkülönbség egy fiúnál/lánynál vagy az lenne az utolsó ami érdekelne?:)
2010. júl. 10. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem egy időseb pasi, ha egy fiatal lánnyal foglalkozik, csak az jut eszembe, hogy a szex miatt van vele, mert tudja, hogy nem kell elvenni, meg nem kell gyereket vállalni, mert a csaj úgyis fiatal és a szex is friss hússal az igazi
2010. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem egy lányt ismerek, akinek teljesen félresiklott az élete, mert naivan azt hitte, nem számít a nagy korkülönbség.
2010. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát nem jó a nagy korkülömbség...

egyik ismim 21F 14L -al van. az durva szerintem

de ha pl úgy lenne

hogy 20 évesl-27F úgy már nem lenne annyira gáz...

szal függ az is mennyire vannak "kifejlődve" XD

2010. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

határokon belül azaz utolsó.

én félévet jártam 20évvel idősebb nővel(vakszerelem)ez már bőven sok. akinek most csapom a szelet csak 6 évvel idősebb.

szóval az egészséges az olyan max6-7 év körüli.persze 1én válogatja ezt is.a lényeg inkább fejben van mint korban. olyat is ismerek aki 36 éves viszont agyilag veri a 16ot.

2010. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előző: 25/F vok.
2010. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól fögg mikor :D

14-15 éves csaj 16-18 éves fiúkkal szerintem jól kijön persze tisztelet a kívételnek.

Később pedig 20-21 éves csaj 30 éves hapsival már szeirntme nem annyira rossz :D

2010. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én 18 éves vagyok és a párom 30. 2 éve vagyunk együtt a legnagyobb egyetértésben. Soha nem volt gond a korkülönbség mivel mindig is az idősebb tesóim révén ilyen korosztállyal voltam. Sztem ez csak attól függ, hogy mennyire érett 2 ember. És hogy hasonlít e a gondolkodásmódjuk.
2010. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 18 alatt 2 év még nem nagy cucc, de több már igen...
2010. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. júl. 11. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!