Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akinek volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Van itt olyan akinek volt egy nagy szerelme, nem volt rá kilátás, hogy viszonozzák, de aztán mégis boldogok lettek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá kilátás,akkor ezt benézted.
2012. jún. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tehát úgy hogy barátzónából szerető? Nem nehéz, csak gazdagodj meg.
2012. jún. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nem ronda :D.
2012. jún. 8. 01:19
 4/7 anonim válasza:
100%

Akkor ez ide is érvényes:


[link]

2012. jún. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt persze, de amilyen nehezen jutottam es sok fajdalommal, eppen annyit szenvedtem mellette es ne is beszelejunk arrol, hogy utanna mennyit 2.5 evig voltunk egyutt. Ha tudtam volna elore, hogy var ram soha nem akartam volna ot!!!!
2012. jún. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, még 16 éves koromban nézegettem egy tök ismeretlen srácot a buszon, aztán egy koncerten összejöttünk, igaz, csak pár hétig jártunk, de bizonyíték arra, hogy ha nagyon szeretnél valamit, az egész univerzum azon dolgozik, hogy elérd.
2012. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Volt már szex.
2012. jún. 9. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!