Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mintha az álszentnek lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mintha az álszentnek lenne az ellentéte, amolyan álrossz, vajon miért ilyen?

Figyelt kérdés
Ez a fiú nagyon negatívnak állítja be magát. Kissé cinikus,és ironikus fazon. Ő azok a férfiak közé tartozik,aki beismeri magáról,hogy egy hatalmas szemétláda,és még büszke is rá. De én nem vagyok vak,és látom,hogy valójában egyáltalán nem ilyen. Az ő esetében,az álszentség ellentétéről beszélhetünk. Ugyanis bár a legtöbb emberrel nem,de velem nagyon is figyelmes és rendes. A külvilág felé ilyen hidegnek,és bunkónak mutatja magát,és olyan őszintén kimondja,ha nem tetszik neki valami. Nekem folyton azt mondja,h ő milyen rossz. Nem is értem,pedig nem az valójában. Mitől láthatja ilyen negatívnak magát? (Helyes,jóképű,magas,vékony fiúról van szó,és kb. mindene megvan az életben,ezért is nem értem.)

2012. jún. 7. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán így próbálja magától távol tartani az embereket, mert rühelli őket?
2012. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
be akar illeszkedni a "vagány" srácok közé, majd elmúlik
2012. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a típust. Exem is ilyen volt. Mikor megismertem úgy tűnt, hogy vagány, szókimondó típus. Aztán kiderült, hogy mégsem, sőt. Egy nyámnyila alak. Ez csak álca. Nem rossz ő, csak így akarja távol tartani az embereket, nem akar csalódni. Még ha furdallja is a lelkiismeret akkor is inkább ő lesz a szemét, minthogy vele bánjon el valaki és emiatt ő szenvedjen.
2012. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt gondolja, ez izgalmasabb, mint az igazi énje. Tehát: attól fél, ha kiderül, milyen az igazi énje, majd senki nem értékeli, pont mert ő maga se tartja túl sokra magát. Szerintem.
2012. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is így próbálja érdekessé tenni magát. Ami végül is nem gáz, csak épp hosszútávon elég fárasztó lehet egy személyiséget játszanod ami nem te vagy, belebonyolódsz a saját hülyeségeidbe aztán leszívja az összes energiád.


Ááh meg egyébként is felesleges, hülyeség. Mondjuk szerintem ő is sejti hogy ez milyen romantikus hogy ő csak veled nem ilyen azt direkt csinálja.

2012. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!