Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem és én is tetszek neki. Csak hogy szerintem azt várja hogy én kezdeményezzek. Hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Hogyan tegyem? Fb-n nem akarom mert az olyan hülye szokás, manapság a párok szinte csak ott beszélgetnek. Én nem akarom azzal elszúrni hogy mindent megbeszélünk fb-n és nap közbe egymáshoz se szólunk. segítsetek kérlek. 15/f
2012. jún. 8. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy azt várja. Hívd el randizni.
2012. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, köszönj, beszélgess vele, hívd el valahova.
2012. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hogy hívnak? :P

amúgy menj oda hozzá. nyugodtan... kérdezz tőle akármit.. persze valami kedveset.

2012. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kezdeményezés akár lehet egy egyszerű séta. Kérdezd meg hogy van-e kedve találkozni veled. Pl. sétálhatnátok, és közben dumáltok, hülyültök. Aztán ha nagyon tetszik és érzed, hogy ő sem közömbös feléd, akkor esetleg néha megölelhetnéd, adhatsz neki puszit (nem csak köszönéskor). De ezeket ne határozatlanul tedd, mert az hülyén néz ki. Ne látszódjon rajtad, hogy előre ezt tervezed. Csak egy olyan alkalomkor hozd ki a lehetőségeket. Ennyi. :)
2012. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én ott vérzek el amikor meg kell szólítani.
2012. jún. 10. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!