Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van egy csak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy csak, akibe teljesen beleszerettem tavaly májusban. ő csúnyán lekoppintott, de én azóta nem bírom kiverni a fejemből, rengeteget gondolok rá, szeretem ezek ellenére. Teljesen tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én most, mint lány válaszolok. Nem védem a csajt, tényleg bunkón rázott le, nincs mentség.

Én egy picit idősebb vagyok nálatok, viszont találkoztam tavaly egy sráccal, aki talán megtetszett, de mikor először találkoztam vele nagyon rossz passzban voltam (pont abban az időszakban lettem ismét egyedül, tudom ez sem mentség részemről) és olyan durván beszóltam neki, hogy azon az estén többet rám se nézett. Hihetetlenül megbántam, amit tettem. Nagyon jó lenne visszafordítani az időt és mindent másképp csinálni, de nem lehet.

Mindez egy éve történt és azóta nem tudom kiverni őt a fejemből, mert azóta újra találkoztam vele és végképp belehabarodtam. De addigra ő neki már nem tetszettem. Gondolom, amiért tahó voltam vele. Hát ez van, a lányok sem tökéletesek, én például nagyon bánom az egészet azóta is. Talán az a büntetésem, hogy egy olyan srác tetsszen, akit nem is ismerek eléggé és akinek durván beszóltam. Hát ennyi lenne egy lány szemszögéből.

22/L

2012. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Legalább te is tudod milyen érzés ez és ezáltal bűnhődni. Gondolkodni kellene mielött bármit mondanánk. Sokan erre képtelenek.
2012. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

utolsónak ment..


Jah és joggal gondolhatja azt a srác, hogy hülyét csináltál belőle, lehet hogy nemez volt a célod, csak sajnos a látszat még ezt okozza..


A lányök zöme nagyon bunkó tud lenni, főleg akkor ha rendes srácról van szó és mindenféle idióta magyarázkódással rázzák le a másikat stb.. Ez nagyon lealacsonyító, amit a srácok utának nagyon az a magyarázkodás és a lenézés-azaz hülyének nézés..

2012. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszadó!


Csakhogy reagáljak, amit nekem válaszoltál, igazad van abban, hogy a lányok néha nagyon tahók tudnak lenni. Nem elég, hogy irreális elvárásaik vannak, még elküldik is azt, akivel talán esélyes lehetne egy normális kapcsolatra. Én azt hiszem, hogy azért néhány fiú sem angyal, de ők inkább akkor, amikor benne vannak egy kapcsolatban, de most ezen ne vitatkozzunk, nem a kérdéshez tartozik. Szóval sajnálom az egészet, de már visszacsinálni nem lehet.

De kedves kérdező nem minden lány ilyen. Olyannal ismerkedj inkább, aki előítéletmentes, hidd el nekem. Ilyenekre meg ne pazarold az idődet. Szerintem.

2012. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!