Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat a szomszéddal?

Figyelt kérdés
17 éves leszek és 2éves korom óta ismerem a szomszédomat. Nagyon sok időt töltöttünk együtt most is és kiskorunkban is. De ugye változtunk, "érettebbek" lettünk és most már nem csak hülyülünk hanem szoktunk komoly dolgokról is beszélgetni. Mondta hogy én nagyon bejövök neki és megpróbálná velem. Nekem külsöleg annyira nem jön be, igaz hogy a belsője az nagyon megfog.. nem ronda pasi de igy hogy nem fog annyira meg külsöleg így szerintetek lenne értelme megpróbálni? a srác 20 éves 2 éve nem volt komoly kapcsolata. Általában éves kapcsolatai voltak. de ha együtt lennénk szerintem nem lenne életünk sem hisz mindig együtt lennénk..:\

2012. jún. 8. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

e ha együtt lennénk szerintem nem lenne életünk sem hisz mindig együtt lennénk..:\


Hát ebben az esetben hagyd azt a szegény srácot, ha már most unod a búráját, és ilyeneket mondasz mi lesz később.. ha valakit szeretsz, nem gáz ha vele vagy! Sőt, mindig vele akarsz lenni....pf...

2012. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Johnny B. Goode ***** válasza:
Visszatérés a Kék-Lagúnába... :)
2012. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!